خانه > دسته‌بندی نشده > اولین کنفرانس اقتصاد ایران با حضور رییس جمهور آغاز به کار کرد

اولین کنفرانس اقتصاد ایران با حضور رییس جمهور آغاز به کار کرد

اولین کنفرانس اقتصاد ایران بعنوان بزرگترین گردهمایی دولت با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری و کارشناسان و فعالان اقتصادی روزهای ۱۴ و ۱۵ دی ماه با هدف بررسی مهمترین مشکلات اقتصادی ایران و راههای دستیابی به رشد پایدار و اشتغالزا در کشور در سالن اجلاس سران آغاز به کار کرد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، قرار است در کنفرانس دو روزه سیزده مقام ارشد از بخش های مختلف اقتصاد کشور از جمله وزرای اقتصاد ، نفت، صنعت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نیرو و همچنین رییس کل بانک مرکزی و رییس اتاق بازرگانی سخنرانی کنند.

در نخستین کنفرانس دو روزه اقتصاد ایران ۹ نشست تخصصی به منظور بررسی مباحث اقتصاد کلان ایران بین اقتصاددانان شرکت کننده و سیاستگذاران و تصمیم گیران حوزه اقتصادی کشور برپا می شود.

یک هزار و ۵۰۰ اقتصاددانی که برای حضور در این کنفرانس تخصصی دعوت شده اند، قرار است مشکلات اقتصاد ایران را در ۹ نشست تخصصی بررسی کنند.

موضوعاتی همچون رشد اقتصادی، سیاست های کاهش تورم، چرخه های تجاری، نفت و انرژی، خصوصی سازی، بازار کار و اشتغال و نقش صندوق توسعه ملی در مدیریت منابع نفتی و همچنین موضوع مهم هدفمندسازی یارانه ها از جمله مباحث است که توسط کارشناسان علوم اقتصادی و مسوولان حوزه اقتصادی کشور در این کنفرانس بررسی می شوند.

در انتهای روز دوم برگزاری این کنفرانس نتایج و سیاست های اقتصادی حاصل از این کنفرانس دو روزه اقتصادی به منظور کاربرد در فضای اقتصادی کشور در یک میزگرد تخصصی با حضور چند تن از وزرا از جمله وزرای اقتصادی دولت به بحث و بررسی گذاشته خواهد شد.

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

مرکز دائمی نمایشگاه های جمهوری اسلامی ایران در پایتخت کشور عراق و در سایت نمایشگاههای بین المللی بغداد به بهره برداری می رسد.

مرکز دائمی نمایشگاه های جمهوری اسلامی ایران در پایتخت کشور عراق و در سایت نمایشگاههای ...