خانه > دسته‌بندی نشده > تولید انواع خودرو از مرز یک میلیون دستگاه گذشت

تولید انواع خودرو از مرز یک میلیون دستگاه گذشت

تولید انواع خودرو در ۱۱ ماهه منتهی به بهمن امسال با رشد ۵۸.۲ درصدی نسبت به ۱۱ ماهه سال گذشته به مرز یک میلیون و ۳۹ هزارو ۹۴۳دستگاه رسید.تولید انواع خودرو در ۱۱ ماهه منتهی به بهمن امسال با رشد ۵۸.۲ درصدی نسبت به ۱۱ ماهه سال گذشته به مرز یک میلیون و ۳۹ هزارو ۹۴۳دستگاه رسید.به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران؛ در ۱۱ ماهه نخست امسال تولید خودروهای سواری بیش از ۸۸۱هزار و ۴۶۷ دستگاه رسید که در مقایسه با ۱۱ ماهه سال ۹۲ رشد ۵۸ درصدی را نشان می دهد.
این گزارش حاکیست ؛ در ۱۱ ماهه امسال تولید وانت بیش از ۱۳۹ هزار و ۷۱۷دستگاه ، کامیون ۱۸ هزار و۱۷۹دستگاه ، اتوبوس ۴۴۲دستگاه و مینی بوس ۱۵۸ دستگاه تولید شده است.
در بهمن امسال ۱۰۷ هزار و ۴۸۷ دستگاه انواع خودرو تولید شده است که این در مقایسه با مدت مشابه خود در دی سال گذشته، رشد۳۲درصدی را نشان می دهد.
همچنین در این مدت از این تولید ۹۰هزار و ۳۰۵ دستگاه به تولید خودروهای سواری اختصاص دارد که نسبت به بهمن سال گذشته از رشد ۳۲.۴ درصدی در حوزه خودروهای سواری حاکیست.
در دی امسال ۱۴ هزار و ۵۷۳ دستگاه وانت؛ ۲هزار و ۵۱۹ دستگاه انواع کامیون ، اتوبوس به تعداد ۶۰ دستگاه و ۳۵ دستگاه مینی بوس و میدل باس تولید شده بود.

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

راهکارهای توسعه روابط صنعتی و سرمایه‌گذاری مشترک ایران و عمان بررسی شد

معاون وزیر صنعت، تجارت و توسعه سرمایه گذاری عمان و معاون وزیر صمت و رئیس ...