خانه > دسته‌بندی نشده > دوازدهمین کمیسیون مشترک ایران و بلاروس برگزار می‌شود

دوازدهمین کمیسیون مشترک ایران و بلاروس برگزار می‌شود

وزیرصنعت، معدن و تجارت گفت: دوازدهمین کمیسیون مشترک ایران و بلاروس در ماه مارس برگزار خواهد شد.

به گزارش صمت به نقل از شاتا، مهندس محمد رضا نعمت‌زاده در ملاقات با ولادیمیر ماکی، وزیر امور خارجه کشور بلاروس با اشاره به روابط حسنه سیاسی بین دو کشور افزود: در بخش‌های اقتصادی، بازرگانی و صنعتی باید روابط فیمابین توسعه یابد.
وی با بیان مسئولیت وزارت صنعت، معدن و تجارت در برگزاری دوازدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی، صنعتی، معدنی، علمی و فنی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری بلاروس در ماه مارس اظهار کرد: این اجلاس به منظور بررسی روند همکاری‌های اقتصادی و یافتن راه‌های توسعه مناسبات دوجانبه تجاری برگزار می‌شود.
مهندس نعمت‌زاده گفت: بلاروس می‌تواند در همکاری‌های اقتصادی با کشورهای CIS (مشترک‌المنافع) مشارکت کند و اعلام آمادگی ایران را برای توسعه روابط در زمینه‌های استاندارد، بورس، صدور خدمات فنی و مهندسی و خدمات نمایشگاهی اعلام کرد.
در ادامه این نشست وزیر امور خارجه بلاروس با اشاره به سوابق همکاری‌های دو کشور گفت: دو کشور می‌توانند در زمینه‌های اقتصادی روابط خود را بیشتر کنند.

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

دوازدهمین دوره جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران جوان ودهمین دوره معرفی چهره های ماندگار صنعت، معدن و تجارت ایران برگزار میشود

دوازدهمین جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران  جوان و دهمین دوره معرفی چهره های ماندگار صنعت، ...