خانه > دسته‌بندی نشده > دوانتصاب جدید در معاونت امور صنایع وزارت صنعت ، معدن وتجارت

دوانتصاب جدید در معاونت امور صنایع وزارت صنعت ، معدن وتجارت

دوانتصاب جدید در معاونت امور صنایع  وزارت صنعت ، معدن وتجارت

با صدور احکامی جداگانه از سوی وزیر صنعت، معدن وتجارت ؛« مدیر کل دفتر صنایع شیمیایی و سلولزی»و « مدیر کل دفتر صنایع غذایی ، دارویی وبهداشتی » تعیین شدند.

به گزارش شبکه اطللاع رسانی تولید وتجارت ایران (شاتا)؛‌« مهندس محمد رضا نعمت زاده » در احکام صادر شده «مهدی صادقی نیارکی» را به عنوان « مدیر کل دفتر صنایع غذایی ، دارویی وبهداشتی » و « پروین نباتی » را به عنوان « مدیر کل دفتر صنایع شیمیایی و سلولزی» منصوب کرده است.
برپایه این گزارش ؛ در متن احکام صادر شده مهندس نعمت زاده تصریح کرده است: انتظار می رود در چارچوب قوانین ومقررات و سیاستهای وزارتخانه و شرح وظایف آن دفتر، ضمن اتخاذ راهکارهای مناسب و استفاده حداکثری از توان داخلی کشور و ظرفیت های موجود به منظور دستیابی به افزایش کمی تولیدات با کیفیت که منجر به بازار ماندگار و اقبال عمومی به مصرف کالاهای تولید داخل همچنین صادرات مصولات خواهد شد ، گامهای موثری در راستای بهبود فضای کسب و کار تولید کنندگان ، افزایش توان رقابت پذیری، افزایش بهره وری ، کاهش شدت انرژی و بهبود شاخص های زیست محیطی بردارید.
بنا براین گزارش ، درگذشته ، این  دفتر در قالب اداره کل صنایع غیر فلزی فعالیت می کرده که به منظور تخصصی شدن وظایف محوله و انجام ماموریتهای جدید وزارت خانه به دو اداره کل جدا و مستقل تبدیل شده است.
 

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

راهکارهای توسعه روابط صنعتی و سرمایه‌گذاری مشترک ایران و عمان بررسی شد

معاون وزیر صنعت، تجارت و توسعه سرمایه گذاری عمان و معاون وزیر صمت و رئیس ...