خانه > دسته‌بندی نشده > رییس‌جمهور: لایحه بودجه بدون کسری به مجلس می‌رود

رییس‌جمهور: لایحه بودجه بدون کسری به مجلس می‌رود

با وجود اینکه دست‌های توطئه‌گر در منطقه و جهان قیمت نفت را کاهش داده است و با وجود اینکه آنها فکر می‌کنند برای ایران، اقتصاد کشور و مسیر توسعه مشکلی فراهم کرده‌اند اما ملت بزرگوار ما بداند هفته آینده لایحه بودجه را بدون کسری، تقدیم مجلس خواهیم کرد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، رییس‌جمهوری در جمع مردم گلستان ضمن اعلام این مطلب افزود: با وجود فشارها و مشکلاتی که برخی فکر می‌کنند، در امسال تمام بودجه استانی سراسر کشور را به‌طور کامل پرداخت کرده‌ایم. وی گفت: هیچ سالی در سال‌های گذشته نبوده که در آذر تمامی بودجه عمرانی استان را دولت پرداخت کرده باشد اما تا امروز بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومان برای بودجه عمرانی پرداخت کرده‌ایم و ان‌شاءالله تا پایان سال بودجه عمرانی را بیش از ۳۰ هزار میلیارد تومان پرداخت خواهیم کرد. رییس‌جمهوری افزود: بودجه سال آینده ما دارای رشد خواهد بود به‌ویژه در بودجه عمرانی شاهد رشد خواهیم بود و بودجه ما بر حسب منابع و مصارف ۲۱۹ هزار میلیارد تومان خواهد بود. روحانی گفت: البته این رقمی که اعلام می‌کنم ممکن است مختصری در روزهای آینده که لایحه بودجه را تقدیم مجلس می‌کنیم، تغییر کند اما آنچه که در هیات وزیران به آن رسیدیم ۲۱۹ هزار و۶۰۰ میلیارد تومان است.وی اعلام کرد: برای سال آینده بودجه عمرانی ما ان‌شاءالله ۴۶ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان خواهد بود و ان‌شاءالله برای جوانان عزیزمان هم برای ازدواج هم برای اشتغال تسهیلات لازم را در امسال پیش‌بینی کردیم و برای سال آینده بیشتر خواهد شد.

پای وعده‌هایم با همه‌توان ایستاده‌ام
رییس‌جمهوری گفت: پای وعده‌های نجات اقتصاد کشور،احیای اخلاق در جامعه و تعامل سازنده با جهان هستم و تا لحظه آخر و با همه توانم ایستاده‌ام. روحانی افزود: آشنایی من با این استان زیبا به زمانی برمی‌گردد که هنوز استان مستقلی نبود و نخستین بار آبان سال ۱۳۴۴ به این شهر آمدم و ماه رمضان آن سال در این شهر بوده‌ام که از آن زمان ۵۰ سال می‌گذرد. وی گفت: اما امروز گلستان ما به مراتب از این دیروز سرزنده‌تر، شاداب‌تر و آماده‌تر برای خدمت به ایران عزیز است. آقای روحانی اظهارکرد: پیش از پیروزی در انتخابات به شهر شما آمدم و استقبال گرم شما را آن روز شاهد بودم و استقبال بسیار گرم امروز شما را در خیابان‌ها در مسیر راه از فرودگاه تا این استادیوم و اجتماع شکوهمند و پرشور زنان و مردان فارس و ترکمن و بلوچ و همه اقوام از شیعه و سنی و همه مردم این دیار دیدم که از گذشته تاریخ عاشق اسلام و قرآن و پیامبر اعظم (ص) و اهل بیت عصمت و طهارت بودند و هستند. رییس‌جمهور گفت: به وعده‌ای که در۲۴ خرداد سال گذشته، پای صندوق آرا به یکدیگر دادیم، دو طرف وفادار هستیم و وفادار خواهیم ماند.

دوران افراط و فضای امنیتی سر آمده در دوران اتحاد و اعتدال هستیم
روحانی افزود: به نسل جوان عزیز کشورم و به ویژه جوانان عزیز دانشجو وعده می‌دهم که پای قول‌های خودم هستم. وی گفت: اینکه ۵ وزیر را برای وزارت علوم به مجلس معرفی کردم اگر لازم بود ۵۰ وزیر را معرفی می‌کردم اما از راه خود و وعده‌ای که به شما جوانان دادم، بازنخواهم ایستاد. رییس‌جمهوری افزود: دوران افراط و فضای امنیتی به سر آمده است و ما در دوران وحدت، اتحاد و اعتدال و فضای باز برای کمک به یکدیگر و اعتلای فرهنگ راه خود را ادامه می‌دهیم.

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

در راستای تسهیل در تجارت انجام شد؛ پیوستن سازمان استاندارد به کمیته‌های بین‌المللی استاندارد در دولت سیزدهم

مدیرکل دفتر مطالعات تطبیقی و مشارکت در تدوین استانداردهای بین‌المللی سازمان ملی استاندارد با اشاره ...