خانه > دسته‌بندی نشده > عضو کمیسیون کشاورزی مجلس: در بخش صنایع تبدیلی از ظرفیت تولیدات کشاورزی استفاده می‎کنیم

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس: در بخش صنایع تبدیلی از ظرفیت تولیدات کشاورزی استفاده می‎کنیم

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: در بخش صنایع تبدیلی از ظرفیت تولیدات کشاورزی استفاده می‎کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، توکلی در حاشیه بازدید از پروژه‎های الیگودرز، افزود: از زمانی‎ که بنده در مجلس شورای اسلامی حضور دارم و در خدمت مردم هستم خیلی راحت توانستم در بخش کشاورزی کار کنم و این به خاطر همکاری مسئولین سازمان جهاد کشاورزی بوده و در نهایت رضایت‎مندی خوبی در میان کشاورزان شهرستان در بحث خدمات‎رسانی حاکم است.

وی اظهار کرد: سرمایه‎گذاری‎های مطلوبی در بخش کشاورزی در سطح شهرستان شده است ولی توقع مردم در رفع مشکل بیکاری بیشتر به اشتغال‎زایی در حوزه کشاورزی برمی‎گردد چون ما هم منابع مورد نیاز، هم زیرساخت‎های لازم و نیروی انسانی متخصص و لازم را داریم پس باید برنامه‎ها یکی‎یکی پیش بروند تا بتوانیم به نتیجه برسیم.

نماینده مردم الیگودرز تصریح کرد: اگر سدهای خان‎آباد و حوضیان آبگیری و شبکه‎های آبرسانی آن‎ها به اتمام برسد ما در بحث توسعه کشاورزی اهداف دیگری هم داریم و می‎خواهیم در بخش صنایع تبدیلی از ظرفیت تولیدات کشاورزی استفاده کنیم تا دیگر مشکل بیکاری در این منطقه نداشته باشیم.

توکلی گفت: در بحث اعتبارات انتظارات مردم و مجموعه شهرستان برآورده شود تا این دو سد به بهره‎برداری برسد و از مهاجرت مردم از روستاها جلوگیری شود.

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

راهکارهای توسعه روابط صنعتی و سرمایه‌گذاری مشترک ایران و عمان بررسی شد

معاون وزیر صنعت، تجارت و توسعه سرمایه گذاری عمان و معاون وزیر صمت و رئیس ...