خانه صنعت و معدن استان تهران
Send
خانه > دسته‌بندی نشده > /معاونت امور معادن و صنایع معدنی: دریافت حقوق دولتی معادن را با جدیت پیگیری می کنیم

/معاونت امور معادن و صنایع معدنی: دریافت حقوق دولتی معادن را با جدیت پیگیری می کنیم

دریافت حقوق دولتی معادن را با جدیت پیگیری می کنیم

 

 

معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت درخصوص محاسبه و نحوه وصول حقوق دولتی معادن گفت: قطعا در هر شرایطی منافع کشور و معدنکاران را لحاظ خواهیم کرد.
به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی تولید و تجارت ایران (شاتا)؛ «جعفر سرقینی» افزود : نحوه وصول حقوق دولتی معادن تابع مفاد قانون معادن و آئین نامه اجرایی مربوط به آن است که همه ساله توسط سازمان صنعت،معدن و تجارت استانها پیگیری می شود.
به گفته سرقینی؛ علاوه بر اقدام یاد شده معاونت امور معادن و صنایع معدنی با هماهنگی و همکاری حوزه معاونت توسعه مدیریت، منابع و امور استانها بمنظور پایش و پی‌گیری موضوع وصول حقوقی دولت معادن هر استان به تفکیک جلسات منظم دوره‌ای را برگزار می‌کند.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین در خصوص مزایده های معدنی گفت: به رؤسای سازمان صنعت، معدن و تجارت استانها نیز مهلت سه ماهه برای ارایه لیست کامل و جامع کلیه محدوده‌های اکتشافی و معدن سراسر کشور جهت مزایده در روزنامه‌های کشور برای دعوت بخش خصوصی داده شده است.
وی گفت: به دنبال حضور جدی بخش خصوصی در بخش معادن هستیم و در این راه با شفافیت، راه را برای ورود سرمایه گذاران هموار می کنیم

http://www.tehranhim.com/news/%D8%B1%D9%88%D8%BA%D9%86-%D8%B2%DB%8C%D8%AA%D9%88%D9%86-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%A8%DA%A9%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF-%D9%88%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%88%D8%B2%D8%A7.html

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

تنگنای اعتباری و نظارتی/ روایت نظام بانکی ایران در سالی که گذشت

حال و روز نظام بانکی ایران در سال ۱۳۹۵ را می توان در تداوم تنگنای ...