خانه صنعت و معدن استان تهران
Send
خانه > دسته‌بندی نشده > معاون وزیرصنعت،معدن وتجارت: دولت مصمم به تکمیل زنجیره تولید فولاد در کشور است

معاون وزیرصنعت،معدن وتجارت: دولت مصمم به تکمیل زنجیره تولید فولاد در کشور است

معاون طرح وبرنامه وزارت صنعت،معدن وتجارت گفت : دولت با فراهم نمودن زیرساخت‌ها و برنامه‌ریزی مناسب، امیدوار است زنجیره تولید فولاد در کشور کامل شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی تولید وتجارت ایران”شاتا” وضعیت‌ طرح‌های آهن اسفنجی و شمش در نشستی با حضور معاونان وزارت صنعت، معدن و تجارت در حوزه طرح و برنامه، امور معادن و صنایع معدنی، ایمیدرو  و مدیران ۲۶ طرح آهن اسفجی و شمش مورد بررسی قرار گرفت.
در این نشست معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن استماع مشکلات مدیران طرح‌های آهن اسفنجی و شمش گفت: تأکید وزارت صنعت، معدن و تجارت بر ضرورت راه‌اندازی سریع پروژه‌ها و بهره‌وری اقتصادی آنها می‌باشد.
ابویی مهریزی اظهار امیدواری نمود: با رفع مشکلات فاینانس و تأمین نقدینگی زمان راه‌اندازی پروژه‌ها کوتاه‌تر می شود .
در ادامه رییس سازمان ایمیدرو با اشاره به لزوم کوتاه‌ کردن زمان راه‌اندازی طرح‌های فولاد اظهار داشت: ایمیدور با مشارکت بخش خصوصی و بانک صنعت و معدن در تلاش است زمان راه‌اندازی طرح‌های فولاد و آهن اسفجی را کوتاه‌تر کند.
کرباسیان گفت: مبادی تأمین مواد اولیه طرح‌ها کم است ولی دولت در صدد است با مشارکت بخش خصوصی موانع مربوط به تأمین نقدینگی و مواد اولیه را برطرف نماید.
در این جلسه مدیران پروژه‌های آهن اسفجی و شمش ، روند پیشرفت فیزیکی طرح ها  را اعلام نموده وبه بررسی مشکلات و موانع موجود طرح ها پرداختند.

http://www.tehranhim.com/news/%D8%B1%D9%88%D8%BA%D9%86-%D8%B2%DB%8C%D8%AA%D9%88%D9%86-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%A8%DA%A9%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF-%D9%88%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%88%D8%B2%D8%A7.html

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

لیبی تولید نفت از میدان نفتی شراره را از سر می گیرد

«مصطفی صنع الله» مدیرعامل سازمان ملی نفت لیبی روز پنجشنبه گفت، تولید از میدان نفتی ...