خانه > دسته‌بندی نشده > معاون وزیرصنعت،معدن وتجارت: دولت مصمم به تکمیل زنجیره تولید فولاد در کشور است

معاون وزیرصنعت،معدن وتجارت: دولت مصمم به تکمیل زنجیره تولید فولاد در کشور است

معاون طرح وبرنامه وزارت صنعت،معدن وتجارت گفت : دولت با فراهم نمودن زیرساخت‌ها و برنامه‌ریزی مناسب، امیدوار است زنجیره تولید فولاد در کشور کامل شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی تولید وتجارت ایران”شاتا” وضعیت‌ طرح‌های آهن اسفنجی و شمش در نشستی با حضور معاونان وزارت صنعت، معدن و تجارت در حوزه طرح و برنامه، امور معادن و صنایع معدنی، ایمیدرو  و مدیران ۲۶ طرح آهن اسفجی و شمش مورد بررسی قرار گرفت.
در این نشست معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن استماع مشکلات مدیران طرح‌های آهن اسفنجی و شمش گفت: تأکید وزارت صنعت، معدن و تجارت بر ضرورت راه‌اندازی سریع پروژه‌ها و بهره‌وری اقتصادی آنها می‌باشد.
ابویی مهریزی اظهار امیدواری نمود: با رفع مشکلات فاینانس و تأمین نقدینگی زمان راه‌اندازی پروژه‌ها کوتاه‌تر می شود .
در ادامه رییس سازمان ایمیدرو با اشاره به لزوم کوتاه‌ کردن زمان راه‌اندازی طرح‌های فولاد اظهار داشت: ایمیدور با مشارکت بخش خصوصی و بانک صنعت و معدن در تلاش است زمان راه‌اندازی طرح‌های فولاد و آهن اسفجی را کوتاه‌تر کند.
کرباسیان گفت: مبادی تأمین مواد اولیه طرح‌ها کم است ولی دولت در صدد است با مشارکت بخش خصوصی موانع مربوط به تأمین نقدینگی و مواد اولیه را برطرف نماید.
در این جلسه مدیران پروژه‌های آهن اسفجی و شمش ، روند پیشرفت فیزیکی طرح ها  را اعلام نموده وبه بررسی مشکلات و موانع موجود طرح ها پرداختند.

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

راهکارهای توسعه روابط صنعتی و سرمایه‌گذاری مشترک ایران و عمان بررسی شد

معاون وزیر صنعت، تجارت و توسعه سرمایه گذاری عمان و معاون وزیر صمت و رئیس ...