خانه > دسته‌بندی نشده > مهمترین برنامه های گمرک برای سال 94 اعلام شد

مهمترین برنامه های گمرک برای سال 94 اعلام شد

 رئیس کل گمرک ایران گفت: مهمترین برنامه گمرک در سال ۱۳۹۴ این است که ارباب رجوع حضوری به گمرک نیاید.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی(شادا) به نقل از ایرنا، مسعود کرباسیان که در کارگاه آموزشی مسئولین فناوری اطلاعات و آمار گمرکات سراسر کشور سخن می گفت، افزود: برای اجرای برنامه های گمرک در سال آینده ما موظف به پیاده سازی پنجره واحد تجارت فرامرزی در گمرک هستیم و ۶ مصوبه برای پیاده سازی پنجره واحد تجارت فرامرزی در گمرک به تصویب رسیده که مهمترین آنها لایحه حمایت از تولید است که براساس لایحه یادشده گمرک مسئول اجرای پنجره واحد تجارت فرامرزی تعیین گردیده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی اشاره و تأکید کرد که برای رسیدن به این اهداف باید فضای کسب و کار را در کشور رونق بدهیم که اگر نتوانیم فضای کسب و کار را رونق دهیم آب به آسیاب دشمن ریخته ایم.
وی افزود: رئیس جمهوری در مراسم ۲۲ بهمن از عملکرد گمرک بعنوان یک شاخص پیشرفت در کشور نام برد که این حاصل تلاش شبانه روزی همکاران من در گمرکات سراسر کشور برای ایجاد تحول در نظام گمرکی کشور بوده است.
کرباسیان با اشاره به سامانه جامع گمرکی و کارکردهای آن در انجام تشریفات گمرکی، گفت: افتخار می کنم که سامانه جامع گمرکی به دست جوانان کشورمان طراحی و پیاده سازی شده است.

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

راهکارهای توسعه روابط صنعتی و سرمایه‌گذاری مشترک ایران و عمان بررسی شد

معاون وزیر صنعت، تجارت و توسعه سرمایه گذاری عمان و معاون وزیر صمت و رئیس ...