خانه > دسته‌بندی نشده > وزیر صنعت، معدن و تجارت: هدف دولت کاهش تصدی گری است

وزیر صنعت، معدن و تجارت: هدف دولت کاهش تصدی گری است

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: هدف دولت این است که تصدی‌گری را کاهش داده و نقش بخش خصوصی راپر رنگتر کنیم

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی تولید و تجارت ایران (شاتا)؛ «محمدرضا نعمت‌زاده» در سفر استانی خود با حضور در شرکت ایران شرق در شهرستان نیشابور در استان خراسان رضوی با بیان این مطلب افزود: اگر می‌خواهیم کشور از لحاظ اقتصادی، ارزش افزوده، تولید ملی و صادرات حمایت شود باید از تولید داخلی حمایت کنیم.

وی گفت:وقتی کالای خارجی مصرف می‌کنیم برای خارجی‌ها شغل ایجاد شده این در حالی است که در کشورما بیکار مشهود است و در این میان وظیفه ملی ما ایجاب می‌کند همواره از صنعتگران و کارآفرینان حمایت همه‌ جانبه نمایند.

مهندس نعمت زاده  در ادامه با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر حمایت از صنعت، معدن و تجارت افزود: با خروج از رکود اقتصادی می توانیم ایجاد اشتغال و توسعه صنعتی را رقم بزنیم.

به گفته مهندس نعمت‌زاده؛ در مباحث مربوط به لایحه خارج از رکود اقتصادی دولت یازدهم موادی را تهیه کرده و به مجلس شورای اسلامی فرستاده شد .

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر اینکه خوشبختانه تورم روبه کاهش است، یادآور شد: باید کمک کنیم بحث   خارج از رکود زودتر نتیجه بدهد و این امر جزء با افزایش تولید و تلاش امکان‌پذیر نیست.

گفتنی است:شرکت ایران شرق نیشابور با ظرفیت ۱۰۰ هزار دستگاه انواع بخاری‌های گازسوز، ۲۰ هزار دستگاه آبگرمکن دیوار و گازی، ۳ هزار دستگاه انواع لباسشویی و ۱۵ هزار دستگاه اجاق گاز تولید می کند.

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

مدیرکل دفتر صنایع سلولزی وزارت صمت به ایرنا خبر داد: خودکفایی در تولید محصولات شوینده با بازار ۱۳۰ هزار میلیارد تومانی

مدیرکل دفتر صنایع سلولزی، چاپ و نوشت‌افزار وزارت صنعت، معدن و تجارت از صادرات ۱۶۱ ...