خانه صنعت و معدن استان تهران
Send
خانه > دسته‌بندی نشده > وزیرصنعت،معدن وتجارت: باید تلاش کنیم سطح همکاری‌های اقتصادی و بازرگانی ایران و عراق افزایش یابد

وزیرصنعت،معدن وتجارت: باید تلاش کنیم سطح همکاری‌های اقتصادی و بازرگانی ایران و عراق افزایش یابد

 

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با توجه به ظرفیت‌های بسیار بالایی که ایران و عراق دارند، سطح همکاری‌های اقتصادی، بازرگانی و تجاری در میان دو کشور قابل قبول نیست و باید طرفین سطح همکاری‌ها را افزایش دهند.به گزارش شاتا، محمدرضا نعمت‌زاده در جلسه نشست با تجار و بازرگانان ایرانی و عراقی گفت: کشورهای ایران و عراق از نظر نفت و گاز تامین هستند. ما باید با یکدیگر در زمینه‌های مختلف بویژه نفت و امور زیربنایی، سطح همکاری‌ها را گسترش دهیم.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه ایران تجارب ارزنده ای در زمینه توسعه، نوسازی و بازسازی اقتصادی ایران دارد، خاطرنشان کرد: این تجارب به راحتی در دسترس است و شرکت‌های توانمند ایرانی می توانند تجاربشان را در اختیار عراق قرار دهند.
وی با تاکید بر اینکه دو کشور از ظرفیت‌های بالایی برخوردار هستند، اضافه کرد: آنچه که در سطح اقتصادی، بازرگانی و تجاری میان دو کشور مطرح است، قابل قبول نیست و باید طرفین سطح آن را ارتقا دهند. برگزاری نمایشگاه‌های اقتصادی که در هر دو کشور برگزار می شود می تواند به توسعه روابط اقتصادی، تجاری و علمی کمک کند.

http://www.tehranhim.com/news/%D8%B1%D9%88%D8%BA%D9%86-%D8%B2%DB%8C%D8%AA%D9%88%D9%86-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%A8%DA%A9%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF-%D9%88%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%88%D8%B2%D8%A7.html

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

بزرگترین معدن طلا در چین کشف شد

متخصصان و کارشناسان امور زمین و منابع در چین موفق به کشف بزرگترین معدن طلای ...