خانه صنعت و معدن استان تهران
Send
خانه > دسته‌بندی نشده > پرداخت یارانه بخش صنعت تا پایان سال

پرداخت یارانه بخش صنعت تا پایان سال

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: یارانه بخش صنعت به منظور حمایت از واحدهای تولیدی کوچک و متوسط و همچنین توسعه صادرات خدمات فنی – مهندسی و محصولات با فناوری بالا تا پایان سال پرداخت خواهد شد.

علی یزدانی تصریح کرد: براساس مصوبه دولت و در چارچوب قانون مبلغ یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان به‌عنوان یارانه بخش صنعت به وزارت صنعت، معدن و تجارت اختصاص پیدا خواهد کرد. وی با بیان اینکه یارانه صنعت از محل اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها اختصاص می‌یابد، اظهار کرد: از میزان یارانه تخصیص یافته، ۱۲۰۰ میلیارد تومان در جهت حمایت واحدهای تولیدی کوچک و متوسط و ۱۰۰ میلیارد تومان نیز به با هدف توسعه صادرات خدمات فنی مهندسی و محصولات با فناوری بالا اختصاص می‌یابد. معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اقدامات پرداخت این یارانه انجام شده؛ اما متاسفانه هنوز به خزانه ابلاع نشده که این میزان یارانه را به وزارت صنعت، معدن و تجارت واریز شود؛ اما به‌طور قطع تا پایان سال جاری پرداخت خواهد شد. براساس اولویت‌بندی که وزارت صنعت، معدن و تجارت صورت داده است، این منابع در اختیار آن دسته از واحدهایی قرار می‌گیرد که رقابت‌پذیر باشند. این تسهیلات در قالب سرمایه در گردش اعطا خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال جاری، کار تخصیص اعتبار به متقاضیان با تایید وزارت صنعت، معدن و تجارت عملیاتی شود.

http://www.tehranhim.com/news/%D8%B1%D9%88%D8%BA%D9%86-%D8%B2%DB%8C%D8%AA%D9%88%D9%86-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%A8%DA%A9%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF-%D9%88%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%88%D8%B2%D8%A7.html

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

تنگنای اعتباری و نظارتی/ روایت نظام بانکی ایران در سالی که گذشت

حال و روز نظام بانکی ایران در سال ۱۳۹۵ را می توان در تداوم تنگنای ...