خانه > دسته‌بندی نشده > کسب رتبه نخست شاخص‌های اختصاصی وزارت صنعت، معدن و تجارت

کسب رتبه نخست شاخص‌های اختصاصی وزارت صنعت، معدن و تجارت

سازمان توسعه و نوسازی معدن و صنایع معدنی ایران ایمیدرو موفق به دریافت رتبه نخست ارزیابی‌های شاخص‌های اختصاصی در واحدهای وابسته وزارت صنعت، معدن و تجارت در ۲ سال اخیر شد.

مدیرهیات عامل ایمیدرو با بیان این مطلب به صمت گفت: براساس یک‌سری شاخص‌ها مانند بهره‌وری و شفاف‌سازی ساختار سازمانی که در سال ۱۳۹۳ کلید خورد، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران توانسشاخص های اختصاصیوزارت صنعت و ت حائز رتبه نخست شود. مهدی کرباسیان افزود: این ارزیابی از سوی گروهی از کارشناس که معاونت مالی و اداری وزارت صنعت، معدن و تجارت مسئولیت آن را برعهده داشت، انجام شد و طی آن از بین تمامی سازمان‌ها، معاونت‌ها و ادارات وزارتخانه سازمان ایمیدرو شاخص نخست را در زمینه‌های بهره‌وری، شفاف‌سازی ساختار و… کسب کرده است. وی تصریح کرد: این موفقیت نتیجه کار و تلاش کارکنان سازمان ایمیدرو است و موجب افتخار برای من و همکارانم در این سازمان است.

کارگروه فرادستگاهی برای جذب سرمایه خارجی در معدن
ایمیدرو به دنبال تشکیل کارگروه فرادستگاهی برای یکپارچه‌سازی قوانین و مقررات مربوط به جذب سرمایه‌گذاری خارجی است. به گزارش ایمیدرو، معاون برنامه‌ریزی و توسعه این سازمان در همایش یکروزه راهکارهای جذب سرمایه‌گذاری خارجی که تعدادی از مدیران ارشد و کارشناسان شرکت‌های خارجی و نمایندگان بورس‌های معتبر دنیا نیز حضور داشتند با اعلام این مطلب گفت: تسهیل جذب سرمایه‌های خارجی تنها مربوط به یک بخش از دولت یا وزارتخانه خاص نیست بلکه این امر نیازمند هماهنگی بخش‌های مختلف اقتصادی، نهادهای قانونگذاری مثل مجلس شورای اسلامی، وزارتخانه‌های مختلف، بخش خصوصی به ویژه تشکل‌های تخصصی حوزه‌ها همچون بخش معدن و صنایع معدنی و… است.

همچنین ببینید

ایمیدرو ۸۵ درصد برنامه خود را فعال کرد

در ۴سال گذشته، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اقدامات موثری را ...