خانه > رویدادها > خواب سایت اتاق ایران در اوج دیدار و اطلاع‌رسانی‌های رئیس اتاق

خواب سایت اتاق ایران در اوج دیدار و اطلاع‌رسانی‌های رئیس اتاق

با وجود گزارش‌های تلگرامی پی‌درپی رئیس اتاق ایران از حضور در ایتالیا هنوز سایت پارلمان بخش خصوصی در این مورد گزارشی را منتشر نکرده است.

به گزارش اقتصادنیوز، با گذشت بیش از ۲۴ ساعت از انتشار پست تلگرام رئیس اتاق ایران مبنی بر اینکه سایت این اتاق اطلاع‌رسانی بیشتری درباره جزئیات حضور مقامات ارشد اتاق ایران در ایتالیا خواهد کرد هنوز این سایت جزئیاتی را منتشر نکرده است.

ساعت ۲۲ شب گذشته(دوشنبه پنجم بهمن ماه) محسن جلالپور، رئیس اتاق ایران وقتی از ملاقاتش با رئیس اتاق ایتالیا در کانال تلگرام‌اش نوشته بود، وعده داد که جزئیات این نشست یک ساعته و مطالب بسیار مهم آن درسایت اتاق ایران منعکس خواهد شد.

با این حال، هنوز گزارش خاصی از دیدارهای مقامات بخش خصوصی ایران با ایتالیایی‌ها در سایت پارلمان بخش خصوصی کشور منتشر نشده است. این در حالیست که با تغییر مدیر روابط عمومی اتاق ایران در چند هفته‌ پیش انتظار می‌رود که در روزهای آینده این سایت فعالتر عمل کند.

همچنین ببینید

سید محمد رضا مرتضوی در نشست شورای عالی پیشکسوتان اتاق ایران: دستگاه‌های مختلف مرتبط با موضوعات تولیدی و صنعتی کشور به طور مرتب باری بر دوش بخش تولید و صنعت دارای شناسنامه می‌گذارند

سید محمدرضا مرتضوی رییس خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران، عصر دوشنبه ۲۴ آبان ...