خانه صنعت و معدن استان تهران
Send
خانه > رویدادها > صبر و متانت و روحیه جانبازان، درسی برای همه مسوولان و مردم است

صبر و متانت و روحیه جانبازان، درسی برای همه مسوولان و مردم است

رییس جمهوری در ادامه دیدارهای مستمر خود با خانواده معظم شهدا و جانبازان، با حضور در منزل جانباز حسین آزادبخت از ایمان، صبر، متانت و روحیه مثال‌زدنی این جانباز دوران دفاع مقدس و همسرش تجلیل کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ،حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در دیدار با جانباز آزادبخت که در ۱۸ سالگی در جبهه های حق علیه باطل قطع نخاع شد، گفت: دیدن این همه صبر و متانت و روحیه شما درسی برای همه مسوولان و مردم است.

رییس‌ جمهوری با بیان اینکه شما معامله بزرگی با خدا کردید که سود آن در دنیا افتخار و عزت و در آخرت قرب الی الله است، افزود: شما جانبازان درگام نخست با حضورتان در جبهه‌های حق علیه باطل، تصویری مثال‌زدنی از ایثار ارائه کردید و پس از آن نیز با تحمل سال‌ها سختی، با صبر و روحیه خوبتان، مایه درس‌آموزی برای همه نسل‌های پس از جنگ خواهید بود.

دکتر روحانی ملاقات با جانبازان و خانواده شهدا را مایه خرسندی و افتخار خود دانست و خطاب به همسر جانباز حسین آزادبخت، تصریح کرد: قطعاً ایمان استوار و صبر و متانت همسران جانبازان و خانواده‌های شهدا ستودنی است.

حسین آزادبخت که در سال ۶۵ و در عملیات کربلای ۵ به درجه رفیع جانبازی نایل شده است در این دیدار با روحیه‌ای قوی، ضمن استقبال گرم و صمیمی از رییس جمهوری تاکید کرد: اگر دوباره مجال یابد، همین مسیر را که پیش از این طی کرده، در راه دفاع از اسلام و کشور طی خواهد کرد.

در این دیدار که حسین فریدون دستیار ویژه رییس‌ جمهوری و حجت‌الاسلام والمسلمین شهیدی معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز حضور داشتند، رییس‌ جمهوری لوح تقدیر و هدایایی به این جانباز گرامی دفاع مقدس اهداء کرد.

همچنین ببینید

حسن روحانی رییس جمهور شد

وزیر کشور با اعلام نتیجه نهای آرای ریاست جمهوری حسن روحانی را دوازدهمین رییس جمهور ...