خانه صنعت و معدن استان تهران
Send
خانه > صنعت

صنعت

دی, ۱۳۹۵

 • ۲۳ دی

  چالشی به بزرگی تغییر

  مناقشات بر سر تعیین نرخ خوراک و پیامدهای ناشی از قیمت‌های شناور آن، در توسعه صنعت پتروشیمی همچنان ادامه دارد. کارشناسان معتقدند تغییر قیمت خوراک براساس قیمت‌های شناور نفت حتی درباره بنزین و گازوئیل که از سوخت‌های پرمصرف جهان هستند،

 • ۱۴ دی

  واردات خودرو شفاف می‌شود

  محمدرضا نجفی‌منش

  عضو هیئت مدیره خانه صنعت و معدن استان تهران و  رئیس کمیسیون تسهیل کسب و کار اتاق بازرگانی تهران تصریح کرد که واردات خودرو توسط نمایندگان رسمی، وضعیت خدمات پس از فروش، گارانتی و پراداخت مالیات خودروهای وارداتی را شفاف می‌کند.

 • ۱۱ دی

  شرکت «دوو» در ایران کارخانه کشتی‌سازی احداث می‌کند

  شرکت کشتی سازی و مهندسی دریایی دوو، توافقنامه ای را با ایران به امضاء رسانده که به موجب آن یک کارخانه کشتی سازی در ایران احداث خواهد کرد.

 • ۸ دی

  نخستین تعاونی شرکت های امداد خودرو در کشور ایجاد شد

  معاون امور تعاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از تشکیل نخستین تعاونی شرکت های امداد خودرو در کشور خبر داد.

 • ۲ دی

  نفت ۵۵ دلاری موجب احیا صنعت می‌شود

  کارشناسان اقتصادی بر این باور هستند که میانگین قیمت جهانی نفت به بشکه ای ۵۵ دلار می تواند بازگشت سودهی شرکت ها و احیاء مجدد این صنعت را به همراه داشته باشد.

آذر, ۱۳۹۵

 • ۲۰ آذر

  سکته پاییزه سرمایه‌گذاری صنعتی

  اخذ جواز صنعتی در اولین ماه پاییز با افت ۵/ ۱۷ درصدی مواجه شد. روندی که فعالان صنعتی دوسناریو را برای آن مطرح می‌کنند. عرف تغییر در روند صدور جواز با شروع نیمه دوم سال جاری یکی از دلایلی است که برخی از فعالان این بخش این افت را به ...

 • ۲۰ آذر

  پاکستان با همکاری ایران، ‘کیا’ مونتاژ می کند

  عضو انجمن تولید خودرو پاکستان اعلام کرد این کشور قصد دارد خط مونتاژ محصولات شرکت خودروسازی ‘کیا موتورز’ کره جنوبی را با همکاری ایران راه اندازی کند.

 • ۱۹ آذر

  نوعی پلیمر ساخت ایران در نیمه نخست 96 وارد بازار می شود/ صادرات به سه کشور

  مدیرعامل شرکت پتروشیمی صدف عسلویه از ورود نخستین محصولات ESBR این شرکت در نیمه نخست سال آینده خبر داد که پس از تامین نیاز داخلی به کشورهای هند، چین و ترکیه به عنوان بازارهای هدف اصلی و سایر بازارها صادر خواهند شد.

مهر, ۱۳۹۵