خانه > اخبار

اخبار

اخبار و گزارشات

وزیر صنعت در پاسخ به مهر: در مورد وزارت بازرگانی تابع قانون هستیم

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به رد مصوبه تشکیل وزارت بازرگانی از سوی شورای نگهبان گفت: در انجام هرگونه اقدامی به منظور تغییر در ساختار وزارت صنعت، معدن و تجارت، تابع قانون هستیم.

ادامه نوشته »

رئیس کل سازمان توسعه تجارت: از سال آینده وارد تجارت آزاد با اوراسیا خواهیم شد

رئیس کل سازمان توسعه تجارت از آغاز رتبه بندی کارتهای بازرگانی خبر داد و گفت: از سال آینده وارد تجارت آزاد با اوراسیا خواهیم شد و باید از هم اکنون به فکر تعرفه‌های لیست مرتبط با آن باشیم.

ادامه نوشته »

تشکیل شورای مشورتی جوانان با همکاری تشکلهای بخش خصوصی و دستیاران جوان دولت و رفع موانع تولید در شعاع ۱۲۰ کیلومتری تهران

در دیدار آقای مهندس علی صدری عضو هیئت مدیره خانه صنعت معدن و تجارت تهران با جناب آقای دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول محترم ریاست جمهوری در روز دوشنبه مورخ ۲۲/۷/۹۸ ، آقای صدری پیشنهادات خانه صنعت معدن و تجارت ایران و خانه صنعت معدن و تجارت جوانان ایران را ...

ادامه نوشته »

شرکت دانش‌بنیان اصلاح نژاد دام در فیروزکوه با حضور جهانگیری افتتاح شد

شرکت دام گستر پیشگام (دانش‌بنیان) به عنوان مرکز اصلاح نژاد دام سبک با اعتبار ۱۲ میلیارد تومان روز سه‌شنبه با حضور معاون اول رئیس جمهوری به بهره برداری رسید.

ادامه نوشته »

منطقه آزاد ماکو در آستانه تبدیل شدن به قطب پوشاک کشور است

مدیر تسهیل تولید، صنایع و معادن سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به اینکه گام‌های مهمی در حوزه صنعت پوشاک برداشته شده است، گفت:‌ این منطقه در زمان حاضر در آستانه تبدیل شدن به قطب پوشاک کشور است.

ادامه نوشته »

تکمیل زنجیره تولید فلزات اساسی در اولویت وزارت «صمت»

وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرستان اهر گفت: یکی از اولویت‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت توجه ویژه به بخش معدن است و از مرحله اکتشاف تا استخراج و مراحل فرآوری صنایع معدنی در طول برنامه‌های امسال گسترش پیدا خواهند کرد.

ادامه نوشته »

پیام تسلیت

بدینوسیله درگذشت برادر جناب آقای علیرضا میربلوک، دبیر و عضو محترم هیئت مدیره خانه صنعت و معدن استان تهران را به اطلاع می رساند. اعضای هیئت مدیره این تشکل این ضایعه را خدمت ایشان و خانواده محترمشان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند منان، مغفرت برای آن مرحوم و ...

ادامه نوشته »