خانه > اخبار

اخبار

اخبار و گزارشات

چه کسب‌وکارهایی از افزایش قیمت دلار سود بردند؟

گرچه در دید عموم و کارشناسان، سودگران و دلالان بیشترین سود را از افزایش نرخ ارز در آشفتگی بازار نصیب خود کردند اما باید گفت که در این میان برخی فعالیت‌های اقتصادی قانونی و تولیدی هم از افزایش نرخ دلار استقبال کردند و حتی نرخ منصفانه برای دلار را بیشتر ...

ادامه نوشته »

اعلام رشد ۵/ ۴ درصدی صنعت در سال ۹۶

آخرین وضعیت بخش صنعت و بنگاه‌های تولیدی از سوی متولی این بخش به تصویر کشیده شد. این آمار در حالی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام شده که هنوز کارنامه صنعتی سال گذشته به‌صورت رسمی از سوی این وزارتخانه منتشر نشده است. با این حال آمار ارزیابی‌های وزیر ...

ادامه نوشته »

گردگیری از صنایع دستی ، یک تیر با دو نشان در حمایت از کالای ایرانی

توجه به صنایع دستی با رشته های مختلفی که صنعت و هنر را به هم وصل می کند و فعالیت بیش از یک میلیون نفر در این بخش می تواند نقش بزرگی در تحقق شعار سال مقام معظم رهبری با عنوان ‘ سال حمایت از کالای ایرانی ‘ ایفا کند.

ادامه نوشته »

امسال فراتر از «استاندارد اجباری» عمل می کنیم

رییس سازمان ملی استاندارد ایران گفت:در تعامل با دستگاه ها از موازی کاری و تمرکز زنجیره ای فعالیت ها پرهیز می شودتازمان رسیدگی به فعالیت های مرتبط باکیفیت کالاهای ایرانی و هزینه‌ها کاهش یابد.

ادامه نوشته »

برگزاری چهل و یکمین جلسه هیات مدیره دوره سوم و اولین جلسه هیأت مدیره خانه صنعت و معدن استان تهران در سال 1397

جلسه هیئت مدیره خانه صنعت و معدن استان تهران  روز دوشنبه مورخ ۹۷/۱/۲۷راس ساعت ۱۶در محل خانه با حضور سید محمدرضا مرتضوی، رییس خانه صنعت و معدن استان تهران ، علیرضا میربلوک، دبیر و عضو هیئت مدیره خانه  صنعت و معدن و  اعضای هیئت مدیره این خانه برگزار گردید.

ادامه نوشته »