خانه > اخبار > آمادگی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در خصوص تامین فولاد مورد نیاز بازسازی مناطق زلزله زده

آمادگی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در خصوص تامین فولاد مورد نیاز بازسازی مناطق زلزله زده

انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران امروز (دوشنبه) با صدور اطلاعیه ای برای تامین فولاد مورد نیاز بازسازی مناطق زلزله زده و همکاری با دولت در این خصوص اعلام آمادگی کرد.

 

به نقل از  از انجمن یاد شده، در این اطلاعیه با ابراز همدردی با بازماندگان و آسیب دیدگان این حادثه دلخراش آمده است: با توجه به لزوم بازسازی فوری و تامین مسکن مورد نیاز مناطق زلزله زده،با هماهنگی های انجام شده، انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران به نمایندگی از کارخانجات فولادی عضو آمادگی دارد تا نسبت به تامین به موقع، اقتصادی و بهینه فولاد مورد نیاز برای بازسازی مناطق زلزله زده و همچنین جذب کمک های فعالان فولادی کشور در این خصوص اقدام کند.
در همین راستا، این انجمن آماده همکاری همه جانبه با دولت بویژه مسئولان محترم وزارت صنعت، معدن و تجارت است

انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران از سایر کارخانجات تولیدکننده فولاد کشور و همچنین اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در بازار فولاد دعوت بعمل آورده برای مشارکت در این امر خداپسندانه با دفتر انجمن به شماره ۴-۸۸۵۵۱۷۰۱-۰۲۱ برای انجام هماهنگی های لازم تماس حاصل کنند.
به گزارش ایرنا، زمین لرزه ای به بزرگی ۷.۳ ریشتر در شامگاه یکشنبه ۲۱ آبان ماه استان های غربی کشورمان را لرزاند؛ این زلزله ۴۳۷ کشته و ۱۰ هزار و ۱۷۹ مصدوم داشته است.

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

کمک 166 میلیارد تومانی تشکل های صنفی و صنعتی به سیلزدگان

ارزش کمک های نقدی و غیرنقدی تشکل های صنفی و واحدهای صنعتی سراسر کشور به ...