خانه > اخبار > آمادگی وزارت صنعت برای تامین کالاهای مناطق سیلزده سیستان و بلوچستان

آمادگی وزارت صنعت برای تامین کالاهای مناطق سیلزده سیستان و بلوچستان

 وزارت صنعت برای تامین کالاهای اساسی مناطق آسیب دیده از سیل در استان سیستان و بلوچستان اعلام آمادگی کرد .

 «ایرج حسن پور» نماینده ی تام الاختیار قائم مقام وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت: تمامی اعضای شورای بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت بر اساس دستور قائم مقام وزیر صنعت در امور بازرگانی موظف شدند تلاش ویژه در امر کمک رسانی داشته باشند و همکاری لازم را انجام دهند.

وی افزود: تیم کارشناسی هم تشکیل و به منطقه اعزام شده و ضمن بازدید هایی از مناطق سیل زده، نیاز به ارزاق را جمع آوری و در سریعترین زمان ممکن در صدد تامین آن برخواهند آمد.

حسن پور گفت: اکنون با توجه به وقوع سیل و نیاز به کالاهای اساسی، برای توزیع در مناطق آسیب دیده، وزارت صنعت،معدن و تجارت آمادگی کامل به منظور تامین کالاهای اساسی را دارد و در این زمینه با قید فوریت و بر اساس مسوولیت اجتماعی برنامه ریزی کامل انجام شده است.

وی اضافه کرد: سهمیه ی کالاهای اساسی ویژه ی ارزاق عمومی از جمله آرد، برنج، گوشت از سوی دستگاه‌های حوزه ی بازرگانی وزارت صنعت تخصیص داده شده که در آن مناطق توزیع می شود.

حسن پور افزود: وزارت صنعت،معدن و تجارت با تمام توان در کنار مسوولین و دست اندرکاران در امر خدمت رسانی و مردم مناطق آسیب دیده از سیل سیستان و بلوچستان قرار دارد و از تمام ظرفیت ها برای رفع مشکلات استفاده خواهد کرد.

به گزارش ایرنا، طی حکمی از سوی حسین مدرس خیابانی قائم مقام وزیر صنعت، معدن وتجارت، ایرج حسن پور به عنوان نماینده ی تام الاختیار وی برای رفع مشکلات، تامین ارزاق مناطق آسیب دیده از سیل سیستان و بلوچستان منصوب شده است.

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

سرپرست وزارت صمت: برنامه ریزی وزارت صمت برای تولید ۱۰ میلیون تنی فولاد در هرمزگان

سرپرست وزارت صمت تحقق ظرفیت ۱۰ میلیون تنی تولید فولاد در این استان را از ...