خانه > اخبار > اتمام مرحله اجرایی هفتمین دوره ممیزی HSE ایمیدرو

اتمام مرحله اجرایی هفتمین دوره ممیزی HSE ایمیدرو

مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اعلام‌کرد: مرحله اجرایی هفتمین دوره برنامه ممیزی عملکرد HSE مدیران واحدهای تابعه این سازمان به پایان رسید.

به نقل از خبرگزاری ایرنااز ایمیدرو، «امیر ولدخانی» با بیان این مطلب اظهار داشت: در هفتمین دوره برنامه ممیزی عملکرد HSE مدیران واحدهای تابعه ایمیدرو، سطح عملکرد ۴۷ واحد زیرمجموعه و تابعه ایمیدرو در حوزه بهداشت، ایمنی و محیط زیست در هفت هفته از تاریخ ۳۰ اردیبهشت تا ۲۸ تیر توسط ۵۴ نفر از مدیران و کارشناسان HSE این سازمان و واحدهای تابعه (به عنوان ممیز) مورد پایش و ارزیابی قرار گرفت.

وی افزود: این مرحله برای پایش ۵۲ واحد برنامه ریزی شده بود که پنج واحد جامانده از این برنامه در ۲ هفته ابتدایی مرداد ارزیابی می شوند. پیش بینی شده در هفته منتهی به هفتم مهر (روز ملی ایمنی و آتش نشانی)، در همایش مزبور، با حضور رئیس هیات عامل ایمیدرو، از واحدهای دارای سطح عملکرد عالی و خوب تقدیر شود.

اجرای ممیزی HSE بر بستر نرم افزار

مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست ایمیدرو با اشاره به اجرای برنامه ممیزی عملکرد HSE بر بستر نرم افزار طراحی شده برای نخستین بار گفت: استفاده و طراحی نرم افزار ویژه ممیزی با هدف افزایش کیفیت اجرای برنامه، بهبود روند ممیزی و امکان تجزیه و تحلیل اطلاعات ممیزی برای سیاست گذاری و تدوین کیفی تر برنامه های بهبود عملکرد و ارتقای سطح HSE در واحدهای تابعه است.

وی ادامه‌داد: همزمان با اجرای ممیزی، نرم افزار مذکور نیز توسعه و بهبود می یابد تا به عنوان یک نرم افزار کامل و جامع برای دوره های ممیزی عملکرد HSE واحدهای تابعه ایمیدرو مورد استفاده قرار گیرد.

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

برگزاری نمایشگاه صنعت وتجارت افغانستان