خانه > اخبار > استفاده از مناطق آزاد یکی از جهت‌گیری‌های اقتصاد مقاومتی است

استفاده از مناطق آزاد یکی از جهت‌گیری‌های اقتصاد مقاومتی است

معاون اول رئیس‌جمهور با تاکید بر لزوم توسعه و توجه مناطق آزاد کشور اظهار کرد:استفاده از ظرفیت‌های مناطق آزاد برای توسعه اقتصادی کشور یکی از جهت‌گیری‌های اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اسحاق جهانگیری که صبح امروز (سه شنبه۰۱/۱۰/۱۳۹۴) در جریان سفر یک روز به استان هرمزگان وارد جزیره کیش شد، با تاکید بر لزوم توسعه صنعت دریایی در کشور اظهار کرد: ایران در زمینه صنعت دریایی از مزیت‌های بسیاری برخوردار است در همین راستا توسعه صنعت دریایی ایران یکی از کارهای مهمی است که باید همواره در دستور کار دولت قرار داشته باشد که بر همین اساس در سفر امروز در هفدهمین همایش صنایع دریایی حضور پیدا خواهم کرد.

معاون اول رئیس‌جمهور همچنین با اشاره به اهمیت مناطق آزاد گفت: در اقتصاد مقاومتی یکی از جهت‌گیری‌های مهم، استفاده از ظرفیت مناطق آزاد برای توسعه اقتصادی کشور است. سفر امروز فرصتی فراهم کرد که هم در ارتباط با منطقه آزاد کیش و جزایر اطراف آن و در مورد کل مناطق آزاد در جریان مسائل و موانع پیش روی آنها قرار بگیرم و در جلسه مشترک با مدیران آنها به گفت‌وگو بپردازم.

جهانگیری در پایان با تبریک فرا رسیدن هفته وحدت اظهار کرد: امیدوارم که روز به روز انسجام و وحدت ملت ایران و اهالی شیعه و سنی بیشتر شود.

همچنین ببینید

امضای 10 سند همکاری در زمینه‌ اقتصادی بین تهران و بغداد در جریان سفر جهانگیری به عراق

رایزن مطبوعاتی سفارت ایران در عراق، اعلام کرد: در جریان سفر سه روزه معاون اول ...