خانه > اخبار > اعلام آمادگی تعزیرات برای رفع آشفتگی در بازار ارز و خودرو

اعلام آمادگی تعزیرات برای رفع آشفتگی در بازار ارز و خودرو

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از اعلام آمادگی سازمان تعزیرات حکومتی برای رفع مشکلات اقتصادی موجود و رفع آشفتگی ایجاد شده در بازار ارز و خودرو در نشست امروز -سه شنبه- این کمیسیون خبر داد.

 

به نقل از  ایرنا، جلیل رحیمی جهان‌آبادی در تشریح این نشست گفت: با توجه به اینکه کمیسیون قضایی فعالیت تخصصی در امور قضایی داشته و در این راستا تعامل زیادی هم با قوه قضاییه، وزارت دادگستری و سازمان‌ها و نهادهای زیرمجموعه آنها دارد، بنابراین امروز نشست مشترکی بین اعضای این کمیسیون، وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی و معاونانش در محل این سازمان برگزار شد.
نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این نشست گزارشی از فعالیت‌های سازمان تعزیرات حکومتی ارائه شد.
وی اضافه کرد: همچنین بخشی از تعاملات مثبتی که بین کمیسیون قضایی و این سازمان بوده، مطرح شد و مجموعه‌ای از درخواست‌ها و راهکارهایی را نیز سازمان تعزیرات حکومتی ارائه داد که می‌تواند به بهبود کارها و اثرگذاری این سازمان کمک کند.
رحیمی جهان آبادی تصریح کرد: در این نشست رئیس و اعضای کمیسیون قضایی مجلس هم برخی مشکلات کنونی کشور از جمله نوسانات موجود در بازار ارز، قاچاق کالا، قیمت خودروها و سایر مسائلی که در حوزه اقتصادی کشور وجود دارد را مطرح کردند.
به گزارش خانه ملت، این نماینده مردم در مجلس دهم یادآور شد: سازمان تعزیرات حکومتی ضمن اینکه اعلام حمایت کرد، این درخواست را داشت که در جهت بهبود اوضاع اقتصادی کشور و رفع آشفتگی موجود در بازار در حوزه اختیارات خود، ورود پیدا کند.

همچنین ببینید

انتصابات جدید در سازمان تعزیرات حکومتی

باحکم رییس سازمان تعزیرات حکومتی مجیدمیرزایی به سمت سرپرست اداره کل نظارت برامورصنفی وعلی عبدالله ...