خانه > اخبار > انفجار لوله گاز در فلکه اول شهران و تصاویر آن

انفجار لوله گاز در فلکه اول شهران و تصاویر آن

تهران-ایرنا- وقوع انفجار لوله گاز در فلکه اول شهران واقع در شمال غرب تهران به تعدادی از خانه های اطراف آن خسارت وارد کرد.

به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی: یکی از مسئولان سامانه تلفنی ۱۲۵ آتش نشانی تهران در تماس تلفنی خبرنگار ایرنا با تایید این خبر گفت: آتش سوزی ناشی از این انفجار حدود ساعت ۴:۳۰ بامداد جمعه به وقوع پیوست.
وی اظهارداشت : این آتش سوزی تا این ساعت (۶:۲۰) مهار شده است.
وی از بیان جزییات انفجار لوله گاز و آتش سوزی ناشی از آن خودداری کرد و گفت: اعلام جزییات خسارات و یا تلفات احتمالی حوادث شهری، برعهده سخنگو و یا روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران می باشد.
مرتضی مرادی پور سرپرست معاونت امداد و نجات هلال احمر استان تهران نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا علت وقوع این انفجار را شکستگی لوله گاز در تقاطع خیابان کوهسار و خیابان یکم شهران عنوان کرد.
وی اظهارداشت: به دنبال وقوع این انفجار ده تیم عملیاتی به همراه ۴۵ نفر از امدادگران هلال احمر تهران به محل حادثه اعزام شدند.
سرپرست معاونت امداد و نجات هلال احمر استان تهران گفت که نگران نشست احتمالی ساختمانهای اطراف محل انفجار هستیم و به این علت ساکنان خانه های اطراف این محل تخلیه شده اند.
برخی گزارشها حاکی از آن است که پنج باب ساختمان دراین انفجار دچار آتش سوزی و خسارت جدی شده است.
یکی از اهالی این منطقه نیز در تماس تلفنی با ایرنا علت این انفجار را ناشی از عملیات عمرانی مترو (خط ۶) دراین منطقه اعلام کرد.

همچنین ببینید

رییس کل بیمه مرکزی: دیگر کسی به خاطر دیه زندانی نمی‌شود

رئیس کل بیمه مرکزی اعلام کرد از این پس هیچ زندانی به دلیل ناتوانی در ...