خانه > اخبار > باید فکری برای تولید خودروهای زیر 30 میلیونی شود

باید فکری برای تولید خودروهای زیر 30 میلیونی شود

 

به گزارش خبر خودرو، عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان ، ارتقاء کیفی خودروها،  تولید محصولات جدید و دسترسی آسان تر به بازارهای جهانی را از دست اوردهای همکاری با شرکتهای خارجی عنوان کرد.

محمد رضا نجفی منش در گفتگو با خبرنگار خبر خودرو یکی از سیاست های کلی صنعت خودرو ایران را همکاری با شرکتهای معتبر و طراز اول جهانی اعلام کرد و افزود : خوشبختانه در این راستای تاکنون دو قراداد در قالب جوینت ونچر با شرکت های پژو و سیتروئن تنظیم شده است که قطعا آثار و نتایج خوبی را برای خودروسازی ایران به همراه خواهد داشت

وی تصریح کرد : مسلما با همکاری مشترک خودروسازان داخلی با شرکتهای خارجی شاهد ارتقاء کیفی خودروها،  تولید محصولات جدید و دسترسی آسان تر به بازارهای جهانی خواهیم بود.

وی تاکید کرد : قطعا محصولاتی که در جریان همکاری های مشترک تولید می شوند همگی از محصولات به روز اروپا خواهند بود چرا که بسیاری از آنها در نمایشگاههایی که اخیر در اروپایی برپا شده است در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفتند ضمن اینکه همواره شرکتها محصولات جدید و به روز را در نمایشگاههای اروپایی عرضه می کنند.

وی با توجه به طرح برخی از سوالات در خصوص مدل محصولات تولیدی در شرکتهای مشترک خودروسازان با خارجی ها ، اظهار داشت : متاسفانه همواره برخی به دنبال زیر سوال بردن و نفی همکاری های جدید هستند تا این اقدامات را کوچک جلوه دهند.

این فعال در صنعت قطعه سازی کشور با اشاره به اینکه بازار در مقابل عرضه محصولات جدید  تصمیم گیرنده است ، تصریح کرد : در صورتی که این محصولات  به روز نباشند قطعا با واکنش بازار مواجه شده و مسلما مورد اقبال مصرف کنندگان قرار نخواهند گرفت. 

همچنین ببینید

خروج خودرو پلاک موقت از کیش آزاد شد

از امروز خروج خودروی پلاک موقت با موتور ۲۵۰۰ سی سی و پایین تر از ...