خانه > اخبار > با حضور معاون وزیر صمت؛ هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کوچک و متوسط چین آغاز به‌کار کرد

با حضور معاون وزیر صمت؛ هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کوچک و متوسط چین آغاز به‌کار کرد

 هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کوچک و متوسط چین با حضور معاون وزیر صمت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و معاون وزیر صنعت و فناوری چین، گشایش یافت.

به نقل از خبرگزاری ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت، در آیین افتتاحیه این نمایشگاه «علی رسولیان» معاون وزیر صمت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، «حسین درویشی» سرکنسول ایران در گوانجو و «سید مصطفی هاشمی» مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس و نیز خانم «ژوشیائولان» معاون وزیر صنعت و فنآوری اطلاعات چین، آقای «سون» معاون استاندار گواندونگ و مقام‌های سایر کشورها از جمله آلمان، ویتنام و قطر حضور داشتند.

در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع کوچک و متوسط چین پاویون سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برپا شده است.

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کوچک و متوسط چین (CISMEF) از ششم تا نهم تیر سال‌جاری در شهر گوانجو چین برگزار می‌شود. این نمایشگاه به‌عنوان بزرگترین رویداد جهانی در حوزه صنایع کوچک و متوسط شناخته می‌شود.

برای این دوره از نمایشگاه مذکور، شرکت شهرک‌های صنعتی فارس به عنوان استان معین تعیین شده و شرکت شهرک‌های صنعتی سایر استان‌های کشور به‌منظور حضور SMEها در این نمایشگاه، با آن استان همکاری و هماهنگی‌های لازم را انجام داده اند.

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

واگذاری سهام تودلی‌ ایران خودرو کلید خورد

مدیر عامل ایران خودرو در نامه‌ای به سازمان بورس اعلام کرد که موضوع واگذاری سهام ...