خانه > اخبار > برگزاری یازدهمین جشنواره ملی مدیران و تولیدکنندگان جوان و نهمین دوره معرفی چهره های ماندگار صنعت، معدن و تجارت ایران

برگزاری یازدهمین جشنواره ملی مدیران و تولیدکنندگان جوان و نهمین دوره معرفی چهره های ماندگار صنعت، معدن و تجارت ایران

یازدهمین جشنواره ملی مدیران و تولیدکنندگان جوان و نهمین دوره معرفی چهره های ماندگار صنعت، معدن و تجارت ایران در تاریخ ۲۰آذر سال ۱۳۹۶ در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما برگزار می گردد. 

یازدهمین جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران  جوان ونهمین دوره معرفی چهره های ماندگار صنعت، معدن و تجارت” در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۹/۲۰در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار می گردد.
طی ۱۰ دوره از این جشنواره ده ها مدیر خلاق ، کارآفرین و نمونه کشور معرفی و مورد تقدیر قرار گرفته اند. یازدهمین دوره این جشنواره با هدف حمایت از مدیران و تولیدکنندگان ایرانی بویژه در راستای سیاست های کلان کشور جهت تقویت تولید ملی و تشویق حضوردر بازارهای خارجی در آذر ماه سال جاری با همکاری و حمایت وزارتخانه های اقتصادی و تشکل های بخش خصوصی کشور برگزار می گردد.

علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند به سایت خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران به آدرس www.himty.ir  مراجعه و با تکمیل پرسشنامه ارزیابی، نسبت به اعلام حضور خود اقدام نمایند.

مهلت ثبت نام: ۳۰ مهرماه۱۳۹۶

 

همچنین ببینید

پیام رییس جمهور به دهمین جشنواره ملی مدیران و تولیدکنندگان جوان توسط سید علی صدری قرائت شد.

به گزارش روابط عمومی خانه صمت تهران ، سیدعلی صدری رییس خانه صنعت،معدن و تجارت ...