خانه > اخبار > تاکید استاندارد تهران بر بازرسی مخازن خودروهای گازسوز

تاکید استاندارد تهران بر بازرسی مخازن خودروهای گازسوز

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت و معدن استان تهران  مسلم بیات مدیرکل استاندارد استان تهران در نشست خبری با بیان اینکه اداره کل استاندارد استان تهران با هدف جلوگیری از حوادث احتمالی ، اقدام به بازرسی مخازن تاکسی ها کرد ، افزود : ۱۰ شرکت بازرسی را برای فعالیت های بازرسی مخازن گاز خودروها انتخاب کردیم و به صورت خودجوش مخازن ۲ هزار تاکسی شهر تهران را بازرسی و نتایج بدست امده را به اتحادیه تاکسیرانی ارسال کردیم.

وی گفت : انتظار داریم اتحادیه تاکسیرانی تهران بازرسی های دوره ای مخازن تاکسی ها را ادامه دهد چرا که برای حفاظت از سلامت مردم و شهروندان مجبور به اعلام و پیگیری موضوع از طریق مراجع قضایی هستیم.

بیات با بیان اینکه از سال ۹۵ تیم های بازرسی از مخازن خودروها را در مراکز معاینه فنی مستقر خواهیم کرد ، افزود : از اواخر سال گذشته هم استانداردهای حمل و نقل و ذخیره سازی ال پی جی را به اجرا گذاشتیم.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی واحدهای تولیدی در ۱۱ ماه اخیر پروانه ۱۸۰۰ واحد تولیدی تمدید ، ۲۶۵ پروانه باطل و ۲۰۰ پرونده هم تشکیل و به مراجع قضایی ارسال شد، گفت : در این مدت حدود ۵۰ هزار بطری نوشیدنی میوه ای ، حدود ۲۹ هزار قوطی کنسرو ماهی ، حدود ۱۸۵۰۰ بسته انواع دوغ و ماست ، حدود ۱۴۲۰۰ بطری اب معدنی ، ۶۷۵۰ بسته چای سبز و سیاه ، ۴ هزار بسته انواع کیک ، ۲ هزار بطری ابلیمو توقیف و جمع اوری شد.

همچنین ببینید

محمد رضا نجفی منش

دستورالعمل جدید مانع رقابتی شدن صنعت خودرو نیست

بر اساس خبری که آخر هفته گذشته روی خروجی خبرگزاری‌ها قرار گرفت، تعرفه‌های واردات خودرو ...