خانه > اخبار > تجلیل از 10 برگزیده بخش های مختلف صنعت و معدن کشور

تجلیل از 10 برگزیده بخش های مختلف صنعت و معدن کشور

 در آیین گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن، با حضور «اسحاق جهانگیری» معاون اول رئیس جمهوری و «محمدرضا نعمت زاده» وزیر صنعت، معدن و تجارت از ۱۰ برگزیده بخش های مختلف صنعت و معدن کشور تجلیل شد.

 
به نقل از  خبرنگار اقتصادی ایرنا، در این مراسم که امروز (شنبه) در محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد، از «علی اصغر حاجی بابا» از شرکت شوفاژ کار به عنوان پیشکوت برتر صنعتی و «خسرو جامعی» از شرکت سیمان خاش به عنوان صنایع معدنی غیرفلزی برتر تجلیل شد. 
در بخش واحدهای صنعتی برتر نیز «اکبر خانی» از شرکت کنسرو گل نوش و «محمدرضا ظهیر امامی» از شرکت تولیدی صنعتی فراسان تجلیل شدند و «کیوان گردان» به نمایندگی از خوشه پوشاک روستای کردآباد در بخش خوشه کسب و کار توسعه یافته تجلیل شد.
در این مراسم از خانم ها «سعیده رضایی» و «شادی سحرخیز» به ترتیب از شرکت های ایران اشبنت و پانیذ شهد بینالود به عنوان کارآفرین برتر زن و بابک تشکری از شرکت تالک ایرانیان به عنوان کارآفرین برتر جوان تقدیر شد.
در بخش طرح های برتر «محمدرضا دیانی» از شرکت صنایع پتروشیمی پلی استایر انتخاب و «حسین پایداری» از مجتمع کاغذ سازی راشا کاسپین ایرانیان معرفی و تجلیل شدند.

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

ارز بر قیمت برق تاثیر نگذاشت

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت: اطلاعات قیمت تمام شده برق در انتهای سال مالی ...