خانه > اخبار > حساب‌های مسدودی باید رفع شود/ برداشت پول به منزله انصراف نیست

حساب‌های مسدودی باید رفع شود/ برداشت پول به منزله انصراف نیست

سازمان حمایت در نامه ای به بانکها ضمن تاکید بر تسریع رفع مسدودی حساب های وکالتی برای سامانه یکپاچه فروش خودرو، اعلام کرد که برداشت پول از سوی متقاضیان به منزله انصراف از طرح نیست.

به نقل از خبرگزاری مهر، حسین فرهیدزاده مدیرعامل سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، با ارسال نامه‌ای خطاب به ۲۸ مدیر عامل بانک و مؤسسه اعتباری، خواستار رفع مسدودی حساب وکالتی متقاضیان خرید خودروهای تولید داخل به مبلغ یکصد میلیون تومان به نام این سازمان شد.

در این نامه آمده است: با عنایت به انجام دومین مرحله فروش خودرو از طریق سامانه یکپارچه و اتمام اولویت بندی متقاضیان خرید خودروهای تولید داخل، حسب تصمیمات متخذه مقرر گردید کلیه بانک‌های عامل نسبت به رفع مسدودی حساب وکالتی به مبلغ یکصد میلیون تومان به نام این سازمان، اقدام لازم معمول نمایند. لذا مستدعی است ضمن تسریع در رفع مسدودی حساب متقاضیان مذکور از تاریخ ۲۴/‏۰۳/‏۱۴۰۲‬ دستور فرمائید نسبت به ابلاغ و اطلاع رسانی موضوع به کلیه شعب مرتبط اقدام و نتایج به این سازمان منعکس گردد.

بدیهی است برداشت مبالغ مذکور به منزله انصراف و حذف اولویت نبوده و چنانچه متقاضیان در سایر طرح‌های فروش خودرو شرکت ننمایند، در مهلت مقرر و بر اساس اولویت بندی اعلامی و فرآیندهای مربوطه، می‌توانند نسبت به خرید خودرو اقدام نمایند.

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

جزییات اجرای دستورالعمل فروش اینترنتی نان اعلام شد

اتاق‌های اصناف باید طبق قیمت و هزینه‌های فروش نان اینترنتی اعم از هزینه حمل‌ونقل، پلاستیک، ...