خانه > اخبار > خدمات فروش صنایع داخلی نیازمند تحول است

خدمات فروش صنایع داخلی نیازمند تحول است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: خدمات فروش واحدهای تولیدی داخلی نیازمند افزایش و تحول است.

 

به نقل از  ایرنا، سید محمود نوابی روز چهارشنبه در بازدید از کارخانه های لوازم خانگی پارس در شهر صنعتی البرز قزوین افزود: تولیدکنندگان داخلی نیاز است به منظور جذب هرچه بیشتر بازارهای داخلی و رعایت حقوق مصرف کننده، خدمات پیش، هنگام و پس از فروش خود را افزایش داده و آن را تنوع بخشند و در این خصوص دست به تحول بزنند. 
وی اضافه کرد: ارتقای کیفیت تولیدات داخلی نیز ضرورت انکارناپذیر است که ضمن رعایت حقوق مصرف کننده منجر به توجه بیشتر مردم به تولیدات داخلی می شود. 
این مسئول گفت: واحدهای تولیدی ما باید برای رعایت حقوق مصرف کننده با یکدیگر رقابت کنند و بکوشند در این زمینه پیشتاز باشند. 
نوابی بیان کرد: تولیدکنندگان داخلی باید محصول خود را منطبق با سلیقه بازار تولید کنند و برای جذب مشتری رویکردهای جدید مشتری مداری را در دستور کار خود قرار دهند. 
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین گفت: تولیدکنندگان نیز از حقوقی بهره مندند که این مهم نیز باید مورد توجه قرار گیرد. 
وی با اشاره به قرارگیری در سال حمایت از کالای داخلی، اظهار داشت: سازمان حمایت بدون شک در کنار توجه به حقوق مصرف کنندگان به همان میزان به حقوق تولیدکنندگان نیز توجه دارد.
ساخت و تاسیس شرکت کارخانه های لوازم خانگی پارس در سال ۱۳۵۴ آغاز شد و پس از گذشت پنج سال در سال ۱۳۵۹ خط تولید این شرکت به بهره برداری رسید.
این واحد تولیدی با ۶۵۰ نیروی کار در شهر صنعتی البرز قزوین مستقر است و ٣٠ نوع محصول شامل یخچال و فریزر، ماشین لباس شویی و جارو برقی تولید می کند. 
معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت و رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به منظور شرکت در همایش معرفی واحدهای تولیدی برتر قزوین در زمینه رعایت حقوق مصرف کننده به این استان سفر کرده است. 

همچنین ببینید

گاز، بزرگترین مزیت فولادسازان وطنی

صنعت فولادسازی در میان صنایع معدنی یکی از صنایع انرژی‌بر به‌شمار می‌رود. موضوعی که این صنعت ...