خانه > اخبار > در بیست‌وهفتمین کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی تهران بررسی شد بسیج اتاق بازرگانی تهران برای رفع موانع معدنی

در بیست‌وهفتمین کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی تهران بررسی شد بسیج اتاق بازرگانی تهران برای رفع موانع معدنی

 

در بیست‌وهفتمین نشست اعضای کمیسیون صنعت و معدن موانع توسعه اکتشافات بخش معدن مانند وجود معارضان دولتی و محلی، نبود فناوری پیشرفته، نبود اکتشافات در عمق‌های زیاد و بروزرسانی نشدن دانش مورد توجه قرار گرفت.

به گزارش اتاق بازرگانی تهران کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی تهران چالش‌های حوزه اکتشاف و سرمایه‌گذاری در بخش معدن را مورد بررسی قرار داد. در این نشست که با حضور فعالان این صنعت و برخی متولیان دولتی این بخش برگزار شد، موانع توسعه اکتشافات معدنی مانند وجود معارضان دولتی و محلی، نبود فناوری پیشرفته، نبود اکتشافات در عمق‌های زیاد و بروزرسانی نشدن دانش در این بخش بررسی و مقرر شد اتاق بازرگانی تهران، توان خود را برای رفع این مشکلات به کار گیرد.
رفع مشکلات سیمان با حضور دو وزیر
مرتضی لطفی، عضو کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی تهران نیز در خبری اعلام کرد براساس پیگیری‌های اتاق بازرگانی تهران، جلسه کمیته رفع مشکلات صنعت سیمان با حضور وزیر راه و شهرسازی و وزیر صنعت، معدن و تجارت تشکیل شده است. وی با اشاره به افت۱۲درصد عملکرد صنعت سیمان در ۳ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ابراز امیدواری کرد جلسات این کمیته نتایج رضایت‌بخشی به دنبال داشته باشد.

همچنین ببینید

فعالان اقتصادی برای رفع بیکاری آستین ها را بالا زدند

اشتغالزایی برای جمعیت بیکار موضوعی است که این روزها بخش خصوصی به آن ورود و ...