خانه > اخبار > در بین ۵۰۰ شرکت بزرگ کشور ملی مس در ۳ شاخص رتبه نخست را کسب کرد

در بین ۵۰۰ شرکت بزرگ کشور ملی مس در ۳ شاخص رتبه نخست را کسب کرد

شرکت ملی صنایع مس ایران با کسب رتبه اول در شاخص های” فروش”، “بهره وری کل عوامل” و “بازده فروش” در گروه فلزات غیر آهنی و رتبه ششم در “شاخص ارزش افزوده”، در بین ۵۰۰ شرکت بزرگ کشور موفق به دریافت لوح تقدیر این همایش شد.

به نقل از خبرگزاری مهر، بیست و ششمین همایش شرکت های برتر ایران، صبح امروز ۲ بهمن ماه، با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت، وزیر اقتصاد، معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو، مقامات اقتصادی و صنعتی کشور، مدیران شرکت‌های برتر ایران، صاحب نظران اقتصادی و صنعتی و اصحاب رسانه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما، برگزار شد.
در این همایش، ضمن اعلام مهم‌ترین نتایج رتبه‌بندی ۵۰۰ شرکت بزرگ کشور و ارائه گزارشی از وضعیت رشته‌های مختلف کسب و کار، از شرکت‌های پیشروی منتخب بر اساس روند رشد چهارساله اخیر، تقدیر به عمل آمد.

ملی مس در ۳ شاخص رتبه نخست را کسب کرد / مس در جمع برترین های بزرگ کشور قرار گرفت

بر اساس گزارش گروه کارشناسی رتبه‌بندی IMI-100 و بر اساس نتایج به‌دست‌آمده از رتبه‌بندی سال ۱۴۰۲، از میان ۵۰۰ شرکت بزرگ کشور، شرکت ملی صنایع مس ایران، در این همایش، موفق به کسب رتبه ششم از نظر شاخص ارزش افزوده، رتبه اول از نظر شاخص فروش در گروه فلزات غیر آهنی، رتبه اول از نظر بهره وری کل عوامل در گروه فلزات غیر آهنی و رتبه اول از نظر شاخص بازده فروش در گروه فلزات غیر آهنی در بین ۵۰۰ شرکت بزرگ کشور شد.

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

معاون وزیر صمت: میزان اشتغال صنعتی کشور به ۸ میلیون و ۴۶۷ هزار نفر رسیده است

معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: برای اولین بار میزان اشتغال صنعتی ...