خانه > اخبار > رشد ۱۳ درصدی وصول مطالبات معوق بانک‌ها

رشد ۱۳ درصدی وصول مطالبات معوق بانک‌ها

بنابر اعلام سازمان ثبت اسناد، در هشت ماهه امسال ۲۵ هزار و ۴۳۶ میلیارد و ۲۳۰ میلیون و ۶۸۷ هزار و ۳۳۰ ریال از مطالبات معوق بانک‌ها با رشد ۱۳ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از سوی ادارات اجرای اسناد رسمی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور وصول شده است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبارپول، در هشت ماهه سال ۹۴ همچنین ۴۲ میلیون و ۱۴۹ هزار و ۲۲۴ خدمت ثبتی با رشد ۲۰ درصدی به نسبت مدت مشابه سال گذشته از سوی این سازمان ارائه شده که ۸۷ درصد از این خدمات به صورت الکترونیکی بوده است.

بر اساس این گزارش، جمع کل درآمدهای وصولی سازمان ثبت در هشت ماهه سال جاری نیز ۹ هزار و ۲۸۱ میلیارد و ۷۵۵ میلیون و ۶۷۳ هزار و ۶۸۳ ریال بوده است.

سازمان ثبت اسناد اعلام کرد که از ابتدای امسال تا کنون، یک میلیون و ۹۹۰ هزار و ۳۲۶ سند مالکیت با رشد ۸درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل از سوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور صادر شده است.

طی مدت گذشته از سال ۹۴، چهار هزار و ۲۸۲ سند مالکیت برای شرکت های دولتی، ۱۱ هزار و ۶۶۳ سند برای موسسات و نهادهای عمومی غیردولتی و ۳۲ هزار و ۷۰۶ سند برای وزارتخانه ها و موسسات دولتی صادر شده و در این مدت ۴۳ هزار و ۷۱۷ هکتار نقشه کاداستر شهری و ۲۶۰ هزار و ۸۱۸ هکتار نقشه کاداستر بافت مسکونی روستایی و زراعی از سوی این سازمان تهیه شده است.

همچنین ببینید

برنامه بورس کالا برای صادرات/ پارسال حجم قراردادهای آتی 89درصد رشد کرد

مدیرعامل بورس کالا از افزایش ۸۹ درصدی حجم قراردادهای آتی در سال ۱۳۹۵ خبر داد ...