خانه > اخبار > رییس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده: پیامک واریز وجه برای متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده ارسال می‌شود

رییس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده: پیامک واریز وجه برای متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده ارسال می‌شود

رییس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده گفت: مشکل متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده که خودرو خود را اسقاط کرده بودند برطرف شد و در هفته جاری پیامک واریز وجه برای آنان صادر می‌شود.

به نقل از خبرگزاری ایرنا از سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، «مهران سالاریه» افزود: تعدادی از متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده که در قرعه‌کشی خودروسازان انتخاب شده و خودرو خود را اسقاط کرده بودند، به دلیل نقص سیستم ارتباطی شرکت‌های خودروساز با ستاد، با مشکل مواجه شده بودند.

وی خاطرنشان کرد: با تلاش‌های انجام شده و به‌منظور حل مشکل این دسته از متقاضیان، نامه و اطلاعات آنان به صورت غیرسیستمی برای خودروسازان ارسال شد.

این مسوول با اشاره به اینکه عمده این مشکل مربوط به متقاضیان خودروهای ایران خودرو بوده است، تصریح‌کرد: بر اساس پیگیری ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده از شرکت‌های خودروساز و قول مساعد آنها، پیامک واریز وجه این دسته از متقاضیان در هفته جاری ارسال خواهد شد.

رییس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده خاطرنشان‌کرد: اطلاعات سایر متقاضیان بر اساس رویه جاری به صورت سیستمی و برخط برای خودروسازان ارسال می‌شود.

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

غنا، خواستار بهره مندی از توانمندی‌های سازمان ملی استاندارد ایران شد

با توجه به توانمندی‌های سازمان ملی استاندارد ایران در حوزه استانداردسازی، ارزیابی انطباق و حلال، ...