خانه > اخبار > ساخت اولین شهرک تخصصی پوشاک در شهرری کلید خورد

ساخت اولین شهرک تخصصی پوشاک در شهرری کلید خورد

کلنگ ساخت شهرک صنعتی پوشاک واقع در شمس آباد استان تهران، ظهر امروز با دستور تلفنی رییس جمهوری زده شد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، این مراسم با حضور سید محمد علی سید ابریشمی، معاون وزیر صنعت، معدن تجارت ،علی سلیمانی، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران، گلناز نصرالهی، مدیر کل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، حسن کریمی معاون امور عمرانی استانداری تهران برگزار شد.
مهندس علی سلیمانی، مدیر عامل شرکت های صنعتی استان تهران در ابتدای این مراسم ضمن تشکر از مسئولان و همراهان دولتی، در پیشبرد این طرح گفت: از استاندار تهران بسیار تشکر می کنیم که در تسریع این طرح مارا یاری کرد و تغییر کاربری اراضی این شهرک صنعتی را طی مدت دو هفته پی گیری به نتیجه رساند.
وی خاطر نشان کرد: وظیفه ما سازماندهی واحد های صنعتی است که با این طرح در پی تجمیع واحد های صنعتی نساجی تهران هستیم.
سلیمانی گفت: یکی از فواید معمولی ایجاد این شهرک ها رفع شلوغی ها و گرفتاری های مردم شهر تهران است که با تجمیع واحد های کوچک داخل شهر این اتفاق تا حدودی اتفاق خواهد افتاد.
گلناز نصرالهی، مدیر کل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت نیز در افتتاحیه این برنامه گفت: برنامه پیش رو اقدامی کارشناسانه بود که باید آن را محصول کارگروهی دانست که به دستور وزیر صمت آغاز بکار کرده و با همکاری بخش خصوصی در پی ایجاد تعالی بیشتر در صنعت نساجی کشور گامی این چنینی برداشت.
نصرالهی ادامه داد: مهم ترین هدف در راه اندازی چنین شهرک هایی در حوزه نساجی، تولید پوشاک با بیشترین ارزش افزوده و همچنین جلب رضایت مشترین حوزه پوشاک با افزایش کیفیت ان است.
وی افزود: طرح و احداث چنین پروژه هایی در یک نقطه از شهر و تمرکز واحد های نساجی در یکجا هیچ منافاتی با فعالیت واحد های کوچک در این حوزه ندارد.

همچنین ببینید

کد شناسه برای پوشاک از مردادماه‌

مشکلات صنایع نساجی کاشان با حضور مدیرکل پوشاک و نساجی وزارت صنعت، معدن و تجارت ...