خانه > اخبار > شخصیت‌های معروفی که از تهران کاندیدای انتخابات مجلس شدند

شخصیت‌های معروفی که از تهران کاندیدای انتخابات مجلس شدند

نام نویسی از داوطلبان نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ۲۸ آذرماه آغاز شد و تا چهارم دی ماه ادامه داشت و در نهایت با نام نویسی بیش از ۱۲ هزار داوطلب رکوردار بیشترین تعداد داوطلبان انتخابات گذشته شد.

همچنین اسامی قطعی نامزدهای پنجمین دوره مجلس خبرگان و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۲۷ بهمن ماه از سوی شورای نگهبان به وزارت کشور اعلام می شود و انتشار اسامی آنان توسط فرمانداران ۲۸ بهمن ماه خواهد بود.

تبلیغات انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ۲۹ بهمن ماه تا ۵ اسفندماه خواهد بود.

آخرین آمار ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس در استان تهران

سیدشهاب‌الدین چاوشی رئیس ستاد انتخابات استان تهران در رابطه با آخرین آمار ثبت‌نام داوطلبان انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی در استان تهران اظهار داشت: در طی ۷ روز گذشته و در مهلت قانونی ثبت‌نام از داوطلبان تعداد ۲ هزار و ۷۸۰ نفر در کل استان تهران ثبت‌نام کردند.

وی با بیان اینکه تعداد ۲ هزار و ۴۷۷ نفر در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ثبت‌نام کرده‌اند، افزود: بر اساس همین آمار نیز تعداد ۲۶ نفر در حوزه انتخابیه پاکدشت، ۶۰ نفر در حوزه انتخابیه دماوند، ۶۳ نفر در حوزه انتخابیه رباط کریم، ۶۴ نفر در حوزه انتخابیه ورامین، ۷۹ نفر در حوزه انتخابیه شهریار، قدس، ملارد و همچنین ۱۹ نفر به عنوان داوطلبان اقلیت‌های دینی ثبت‌نام کردند.

همچنین ببینید

نباید با تقسیم کردن مردم، کار بزرگ ملت در انتخابات را خراب کرد

حضرت آیت الله خامنه ای رهبرمعظم انقلاب اسلامی عصر دوشنبه در دیدار سران قوا، مسئولان ...