خانه > اخبار > شرکت های بلژیکی شرکای مطمئن برای شرکت های ایرانی هستند

شرکت های بلژیکی شرکای مطمئن برای شرکت های ایرانی هستند

خست وزیر دولت منطقه فلاندر بلژیک با بیان اینکه شرکت های بلژیکی شرکای مطمئنی برای شرکت های ایرانی هستند، گفت: ما با ایجاد دفتر تجاری بلژیک در ایران به دنبال توسعه همکاری های صنعتی و تجاری طولانی مدت با ایران هستیم.

به نقل از  ایرنا، گرت بورژوا روز یکشنبه در همایش تجاری ایران و بلژیک در محل هتل آزادی تهران افزود: حضور مدیران ۱۴۰ شرکت بلژیکی در تهران نشان می دهد که شرکت های بلژیکی برای توسعه همکاری های صنعتی و تجاری با ایران اهمیت زیادی قایل هستند.
وی تاکید کرد: بلژیک دروازه ورود شرکت های ایرانی به قاره اروپا است و با لغو تحریم ها زمینه مناسبی برای توسعه همکاری های تجاری بین دو کشور فراهم شده است.
نخست وزیر دولت منطقه فلاندر بلژیک یادآورشد: شرکت های بلژیکی برای ورود شرکت های ایرانی به بازارهای جهانی از تجربه زیادی برخوردار هستند و دفاتر شرکت های بلژیکی در نقاط مختلف جهان هم اکنون به کارآفرینی و کسب و کار مشغول هستند.
بورژوا با اشاره به مشکلات تحریم های اقتصادی ایران افزود: تحریم ها مشکلات زیادی را بر اقتصاد ایران تحمیل کرد و امضای برنامه جامع اقدام مشترک(برجام) یک موفقیت بزرگ برای دیپلماسی جهانی بود که ایران با موفقیت توانست آن را نهایی کند.
این مقام ارشد دولت منطقه فلاندر بلژیک تاکید کرد: با سفر این هیات تجاری به تهران اطمینان می دهیم شرکت های بلژیکی در بلند مدت شریک مناسبی برای شرکت های ایرانی خواهند بود و ما شرکای قابل اتکایی هستیم که با امضای تفاهم نامه های همکاری می توانیم مناسبات تجاری خود را با ایران بیش از پیش تقویت کنیم.
بورژوا افزود: هم اکنون کالاهای شرکت های بلژیکی در تمام بازارهای جهان وجود دارد و در فضای جدید کسب و کار بین ایران و بلژیک شاهد حضور بیشتر شرکت های ایرانی در بلژیک و اروپا خواهیم بود.

همچنین ببینید

روحانی: تاکید بر روابط نزدیک تر بانکی با سوئد

رایزنی برای کاهش تنش های منطقه ای و جهانی رئیس جمهوری روابط با سوئد را ...