خانه > اخبار > شریعتمداری تمام اختیاراتش در کارگروه تنظیم بازار را به معاونش تفویض کرد

شریعتمداری تمام اختیاراتش در کارگروه تنظیم بازار را به معاونش تفویض کرد

وزیر صنعت، معدن و تجارت در ابلاغی تمام اختیارات خود در کارگروه تنظیم بازار را به معاون امور اقتصادی و بازرگانی خود تفویض کرد.

به نقل از  خبرگزاری تسنیم، محمد شریعتمداری درابلاغیه خطاب به حسن یونس سینکی  معاون وزیر صنعت که دبیرکارگروه تنظیم بازار  است، تمام اختیارات خود در کارگروه تنظیم بازار را تفویض کرد.

در این ابلاغیه آمده است: به­ منظور مدیریت مطلوب بازار کالاهای اساسی، حساس و ضروری (صنعتی، معدنی و کشاورزی و غذایی) و تسریع در انجام امور مربوط به تنظیم بازار، بدینوسیله تمامی اختیارات اینجانب به موجب مصوبه شماره ‌۹۳۲۹۳/ت۵۴۷۶۲ هـ مورخ یکم آبان ماه ۹۶ هیأت وزیران در‌ کارگروه تنظیم بازار (کارگروه موضوع بند (پ) مصوبه شماره ۱۷۳۴۹۶/ت ۵۰۲۰۴ ن مورخ ۱۹ بهمن ماه ۹۲ ستاد هدفمند سازی یارانه­ ها) به جنابعالی تفویض می‌شود.

انتظار می‌رود با توجه به اهمیّت و حساسیت‌های اقتصادی و اجتماعی تصمیمات کارگروه با بهره­ گیری از توانمندی‌های حرفه‌ای و اجتماعی‌ کلیه اعضای کارگروه تنظیم بازار، مدیران صف و ستاد وزارت صنعت، معدن و تجارت و نیز شرکت­های دولتی، سازمان­های توسعه­ای و همچنین تشکل­های توانمند خصوصی و غیر­دولتی نسبت به سیاست­گذاری، برنامه ­ریزی و اجرای تصمیمات توسط دستگاه­ها و شرکت­های مجری در راستای تعادل و آرامش بازار کالاهای اساسی، حساس و ضروری (صنعتی و کشاورزی) اقدام کنید.

شایان ذکر است بر اساس این ابلاغ، تصمیمات گرفته شده درکارگروه از این پس با ابلاغ معاون وزیر صنعت لازم الاجراست.