خانه صنعت و معدن استان تهران
Send
خانه > اخبار > صنعت

صنعت

اسفند, ۱۳۹۵

 • ۱ اسفند

  دیدار مدیرعامل پژوسیتروئن با نخست وزیر انگلیس

  مدیرعامل پژوسیتروئن با ترزا می، نخست وزیر انگلیس برای صحبت درباره پیشنهاد این گروه خودروسازی فرانسوی برای خرید اوپل و وکس هال دیدار خواهد کرد.

 • ۱ اسفند

  جذب ۲۳۰ میلیون دلار سرمایه خارجی در تهران

  مدیر عامل شهرک‌های صنعتی استان تهران از جذب ۲۳۰ میلیون دلار سرمایه خارجی در ۱۱ ماهه امسال در استان تهران خبر داد.

 • ۱ اسفند

  آرامش نخستین رکن سرمایه‌گذاری است

  وزیر صنعت، معدن و تجارت، مالیات ارزش‌افزوده را پیشرفته‌تر از مالیات مصرف دانست و گفت: برای رسیدن به آمار درست در زمینه مالیات ارزش‌افزوده نیاز به زیرساخت‌هایی داریم و بهتر است ابتدا از مالیات مصرف شروع کنیم تا زیرساخت‌های اطلاعات و سامانه‌های اطلاعاتی شکل بگیرد.

 • ۱ اسفند

  تکمیل زنجیره فولاد نیازمند ۹۱۴۶ میلیون یورو

  : در کارگاه تخصصی «طرح پایش طرح جامع فولاد کشور (۱۳۹۵)، ضرورت‌های توسعه صنایع معدنی و فولاد تحقق هدف سند چشم‌انداز کشور در افق ۱۴۰۴۴» که در دومین روز هفتمین همایش چشم‌انداز صنعت فولاد و معدن ایران با نگاهی به بازار برگزار شد به بررسی وضعیت فعلی تولید فولاد، موازنه ...

 • ۱ اسفند

  پارس جنوبی «۵» گام به جلو

  برای نخستین بار در تاریخ صنعت ۱۰۸ساله نفت، اسفندماه با راه‌اندازی ۵ فاز جدید پارس‌جنوبی، علاوه بر جبران عقب‌ماندگی‌ها و برداشت برابر گاز با قطر، تولید نفت از این میدان مشترک آغاز می‌شود.

 • ۱ اسفند

  اول ایمنی؛ بعد کار

  امروزه مقوله اچ‌اس‌ای (ایمنی، بهداشت و محیط‌زیست) در حوزه معادن و صنایع معدنی مورد توجه دولت‌ها قرار گرفته و هر کشوری متناسب با شرایط زیست‌محیطی و معدنکاری خود قوانین را برای آن تصویب کرده است.

 • ۱ اسفند

  ورزش موجب تقویت بینایی می‌شود

  عموم مردم این موضوع را پذیرفته‌اند که ورزش کردن علاوه بر داشتن اندامی متناسب، در سلامت کلی بدن و داشتن سبک زندگی سالم بسیار تاثیر گذار است. اکنون محققان به بررسی رابطه بین ورزش کردن و بینایی پرداخته‌اند و به این نتیجه رسیده‌اند که داشتن فعالیت‌های ورزشی می‌تواند منجر به ...

 • ۱ اسفند

  واردات ۵ هزار تن کره از سه کشور اروپایی/ کمبود برنج و شکر نداریم

  معاون شرکت بازرگانی دولتی با اشاره به عرضه فراوان شکر و برنج در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، گفت: مردم باید هر کیلو شکر را ۲۸۵۵ تومان، هر کیلو برنج هندی ۳۸۰۰ تومان و برنج اروگوئه ۲۷۰۰ تومان خریداری کنند.

 • ۱ اسفند

  اختلافات گمرک و وزارت صنعت واردکنندگان خودرو را به درد سر انداخت

  با تداوم اختلافات گمرک و سازمان توسعه تجارت در خصوص سامانه جامع، واردکنندگان خودرو با مشکلاتی در ترخیص خودرو در گمرکات جنوب کشور مواجه شده‌اند.

 • ۱ اسفند

  تکمیل و افتتاح بیش از 800 هزار واحد مسکن مهر در دولت یازدهم

  دولت یازدهم از سال ۱۳۹۲ تا پایان بهمن ماه امسال ۸۰۰ هزار و سه واحد مسکن مهر را تکمیل و افتتاح کرد و ۸۳۸ هزار و ۵۷۴ واحد را به متقاضیان تحویل داد.