خانه > اخبار > عرضه ساندرو ایرانی تا دی ماه به بازار

عرضه ساندرو ایرانی تا دی ماه به بازار

مدیرعامل شرکت سایپا گفت: ساندروی ایرانی تا دی ماه امسال با نصف قیمت فعلی این محصول به بازار عرضه خواهد شد.

به نقل از خبرگزاری ایرنا، محمدعلی تیموری در مراسم افتتاح خط تولید موتور ME۱۶ و رونمایی محصولات مرتبط با اشاره به تولید محصولات جدید خودرویی، اظهار داشت: افزایش تولید روزانه ۶۰۰ موتور با راه‌اندازی خط تولید EM۱۶ به خط تولید سایپا که امروز از آن رونمایی شد.

وی با اشاره به رونمایی از سه خودروی شاهین معمولی، شاهین پلاس و پی نود یا ساندروی ایرانی، تصریح کرد: ساندوری ایرانی پس از ۶سال مطالعات توسط مهندسان مرکز تحقیقات و شرکت پارس خودرو به مرحله تولید رسیده است و با موتور ME۱۶ عرضه خواهد شد که از محصول اروپایی با کیفیت‌تر است، زیرا از نظر قطعات، زنجیره قطعه سازی ایران که در زمان حضور فرانسوی‌ها فعال بودند، با همان قالب‌ها و مواد قطعات را تامین‌ می‌کنند.

تیموری با بیان اینکه ۹۲ درصد موتور ME۱۶ با فناوری داخلی به تولید رسیده است، تاکید کرد: ساندروی ایرانی با فناوری ذکر شده تا دی ماه امسال به بازار عرضه می‌شود که پیش‌بینی می‌شود ۵۰ درصد کمتر از قیمت این خودرو در بازار عرضه شود.

مدیرعامل سایپا گفت: این خط مدرن‌ترین خط موتورسازی ایران با رباتیک بالای ۶۰ درصد است و خطای قطعات ایستگاه به ایستگاه توسط ربات کنترل شود.

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

خاندوزی: واردات محصولات آرایشی و عطر آزاد شد

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: رفع ممنوعیت واردات محصولات آرایشی و بهداشتی به صورت ...