خانه > اخبار > فراخوان مشارکت در جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران جوان و معرفی چهره های ماندگارصنعت،معدن و تجارت ایران

فراخوان مشارکت در جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران جوان و معرفی چهره های ماندگارصنعت،معدن و تجارت ایران

  هفدهمین دوره جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران جوان و پانزدهمین دوره معرفی چهره های ماندگار صنعت، معدن و تجارت ایران در پاییز ۱۴۰۲ در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می گردد.

خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران در برگزاری این جشنواره که یک دهه از عمر آن می گذرد کارنامه موفقی داشته است. صدها تولیدکننده، کارآفرین و پیشکسوت صنعت، معدن و تجارت کشور توسط این تشکل شناسایی و معرفی و مورد حمایت مسئولین کشور اعم از وزرا، معاونین، نمایندگان مجلس و دیگر مسئولین کشور قرار گرفته اند.

این تشکل توانسته ضمن ارتقاء جایگاه جشنواره، معیارهای نوین و روز جهان را در ارزیابی و معرفی شده شرکت کنندگان بکار گرفته و در برگزاری و ارائه خدمات و انعکاس این رویداد، شیوه های جدیدی را ارائه نماید.

و متقاضیان میتواند با مراجعه به سایت خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران به آدرس www.himty.ir و تکمیل پرسشنامه ارزیابی، نسبت به اعلام حضور خود اقدام و ما را در برگزاری بهتر و به هنگام جشنواره یاری نماید. مهلت ارسال پرسشنامه ۱۵ آبان۱۴۰۲ است. متقاضیان محترم پرسشنامه و مستندات حتما باید به صورت یک فایل پی دی اف باشد و به شماره واتس اپ ۰۹۳۳۰۱۷۴۰۲۴ ارسال فرمائید. (از ارسال فیزیکی مدارک خودداری فرمائید.)

 

پرسشنامه (نهایی)

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

کاهش قیمت خودروهای برقی با مشوق‌های وزارت صمت

مدیر طرح خودروهای برقی وزارت صمت گفت: وزارت صمت مشوق‌هایی را برای توسعه خودروهای برقی ...