خانه > اخبار > مدیر روابط عمومی شورای رقابت اعلام کرد؛ شورای رقابت مسئول بازار خودرو است

مدیر روابط عمومی شورای رقابت اعلام کرد؛ شورای رقابت مسئول بازار خودرو است

مدیر روابط عمومی شورای رقابت گفت: شورای رقابت اکنون مسئول بازار خودرو است و وزیر صمت به همین منظور اشاره به مسئولیت این شورا در سامانه یکپارچه داشته است.

به نقل از خبرگزاری مهر، با شروع زمزمه فعالیت مجدد سامانه یکپارچه خودرو و پس از اظهارات وزیر صمت در خصوص مسئولیت این سامانه و واکنش‌ها سپهر توکلی مدیر روابط عمومی شورای رقابت در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به انتظار برای گشایش سامانه در آینده نزدیک اظهار داشت: به همت دستگاه‌های مختلف و البته دیگر فاکتورهای اقتصادی اکنون عرضه در نقطه پیش بینی شده قرار دارد و این مساله موجب آرامش بازار خودرو است.

مدیر روابط عمومی شورای رقابت در ادامه تصریح کرد: متأسفانه برخی اظهار نظرها و سو تعابیر ناخواسته به بازار آسیب می‌زند.

توکلی درباره اظهارات وزیر صمت در مورد مسؤلیت شورای رقابت در مدیریت سامانه یکپارچه، گفت: در این خصوص بارها تاکید شده است که سامانه یک کار جمعی است. شورای رقابت اکنون مسئول بازار خودرو است و وزیر صمت هم به همین دلیل اشاره به مسئولیت این شورا در سامانه داشته است.

وی با تکذیب نقل قول‌های تند و خارج از توازن در نقد سخنان وزیر صمت، افزود: سامانه یکپارچه در دستورالعمل ۵۴۳ شورا پیش بینی شده و وظایف اجرا از سوی شورا به یکی از معاونت‌های وزارت صمت که تجربه مهم فرایند قرعه کشی خودرو را داشته واگذار شده است.

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

جزییات اجرای دستورالعمل فروش اینترنتی نان اعلام شد

اتاق‌های اصناف باید طبق قیمت و هزینه‌های فروش نان اینترنتی اعم از هزینه حمل‌ونقل، پلاستیک، ...