خانه > اخبار > مسئولان کشتیرانی سفارش ساخت کشتی را به شرکت های داخلی بدهند

مسئولان کشتیرانی سفارش ساخت کشتی را به شرکت های داخلی بدهند

 نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت : مسئولان کشتیرانی برای رونق تولید و افزایش اشتغال جوانان سفارش ساخت کشتی را به شرکت های داخلی مستقر در مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران بدهند.

به گزارش ایرنا آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در خطبه های این هفته نماز جمعه بندرعباس اظهار داشت: چنانچه مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران جایگزین شرکت های خارجی سایر کشورها نظیر کره جنوبی شود اشتغال و رونق خوبی دراین منطقه ایجاد می شود.
وی ادامه داد : از مسئولان کشتی سازی انتظار می رود با سفارش این اقدام خود نشان دهند دغدغه بیکاری جوانان کره ای را ندارند و ارائه سفارش به خارج با وجود چنین ظرفیت بزرگی در داخل خیانت است.
امام جمعه بندرعباس اضافه کرد : چنین ظرفیت بزرگی که برای راه اندازی آن تلاش فراوانی انجام شده باید از سوی کشتیرانی مورد استفاده قرار گیرد.
آیت الله نعیم آبادی اظهار داشت: تولیدهای مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران دارای استانداردهای بالای جهانی است و لزومی ندارد مسئولان کشتیرانی سفارش های خود را به خارج ارائه کنند.
نماینده ولی فقیه در هرمزگان خاطر نشان کرد: شخص وزیر و استاندار هرمزگان نیز در این خصوص باید اقدام های لازم را انجام دهند و چنین انتظاری نیز وجود دارد.
آیت الله نعیم آبادی همچنین با اشاره به روز مالیات بیان کرد: هر انسانی حقی به نام مالیات در اداره مالی کشور دارد که باید آنرا بپردازد زیرا با این کار زمینه آبادانی مستقیم فراهم می شود.

همچنین ببینید

افزایش 2 برابری جابه جایی مس از طریق راه آهن هرمزگان

مدیرکل راه آهن هرمزگان گفت: ۵۰۵ هزار و ۷۱۴ تن مس بوسیله ۸هزار و ۶۱۳ ...