خانه > اخبار > معاون وزیر صنعت:تکمیل ظرفیت صنایع کوچک و حل مشکلات بازار در اولویت است

معاون وزیر صنعت:تکمیل ظرفیت صنایع کوچک و حل مشکلات بازار در اولویت است

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با بیان اینکه ۹۲ درصد از صنایع کشور کوچک هستند، بر تکمیل ظرفیت واحدهایی که با ظرفیت کامل کار نمی کنند و نیز حل مشکل بازار این نوع صنایع تاکید کرد.

 

به نقل از ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت، «صادق نجفی» امروز (سه شنبه) در گردهمایی مدیران عامل شرکت صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران افزود: می توانیم با برند سازی و برنامه ریزی در این ۲ موضوع کار کنیم.
نجفی اضافه کرد: موقعیت کشور در شرایطی است که کوتاهی مساوی است با هزاران مشکل برای خود و جامعه و بر این اساس باید با هوش استراتژیک و مدیریت جهادی این تلاش باید برای مردم ملموس شود.

** شهرک های صنعتی خصوصی ایجاد می شوند
معاون وزیر صنعت، ‌معدن و تجارت تصریح کرد: هر جا احساس می کنیم نیاز به مقررات و قانون و آیین نامه دارد باید روان سازی صورت بگیرد و وضعیت فضای کسب و کار در کشور خوب نیست باید این فضا را آسان کنیم.
وی با اشاره به نهایی شدن ایجاد شهرک های بخش خصوصی افزود: بخش خصوصی باید سرمایه گذاری کند و ما نیز در کنار آن کمک کنیم.
نجفی با بیان اینکه آینده خوبی در حوزه آب و خاک نداریم، تصریح کرد: در شرایط بحران آبی در بعضی مناطق قرار داریم و باید در این زمینه به دنبال راهکار، جایگزین ها و برنامه ریزی باشیم.
وی با تاکید برموضوع بهره وری و آموزش تصریح کرد: هر چقدر بتوانیم کارها را به صورت علمی تر انجام دهیم صرفه جویی به دنبال خواهد داشت.
به گزارش ایرنا، امضای هزار و ۱۵۲ فقره قرارداد سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی به مساحت ۴۴۱ هکتار از جمله اقدام های انجام شده در ۱۰۰ روز نخست فعالیت دولت دوازدهم است.

همچنین ببینید

آگهی دعوت حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت تهران

  بدینوسیله از کلیه اعضا محترم خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران دعوت به ...

نمایشگاه بین المللی ورزش کیش برگزار می گردد

نمایشگاه بین المللی ورزش کیش برگزار می گردد