خانه > اخبار > هیات تجاری اتاق تهران در تایوان

هیات تجاری اتاق تهران در تایوان

یک هیات تجاری ۲۷ نفره از اتاق تهران به دعوت شورای توسعه تجارت خارجی تایوان به تایپه رفته است تا در مراسم «روز تجارت با ایران» شرکت کند.

به نقل از  اتاق تهران، هیات ۲۷ نفره اتاق تهران متشکل از تعدادی از اعضای هیات نمایندگان اتاق تهران و فعالان اقتصادی عضو اتاق تهران به سرپرستی محمود نجفی‌عرب، رییس کمیسیون اقتصادسلامت اتاق تهران، راهی تایوان شده‌اند تا علاوه با حضور در مراسم روز تجارت با ایران با همتایان تایوانی خود دیدار و مذاکره داشته باشند.

هیات تجاری اتاق تهران در این سفر در مذاکرات رو در رو با بازرگانان و صنعتگران تایوانی راه‌های مشارکت و همکاری بیشتر در حوزه‌های مختلف بازرگانی، تولیدی و سرمایه‌گذاری مشترک را بررسی کند.
در این سفر محمود نجفی‌عرب، رییس کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق تهران، که سرپرستی این هیات تجاری را برعهده دارد در افتتاحیه این مراسم به ایراد سخنرانی می‌پردازد و هم‌چنین دیدارهایی با مقامات اقتصادی تایوان خواهد داشت. مسوولان هیات تجاری اتاق تهران برابر برنامه علاوه بر شرکت در مراسم روز تجارت با ایران، با مقامات وزارت اقتصاد، بانک مرکزی و شورای توسعه تجارت خارجی تایوان (تایترا) دیدار و گفت‌وگو خواهند داشت. در این دیدارها بسط و توسعه همکاری‌های اقتصادی ایران و تایوان با محوریت بخش خصوصی و راه‌های تسهیل تجارت و مشارکت میان دو طرف بررسی خواهد شد. هم‌چنین در این سفر یک تفاهم‌نامه همکاری میان اتاق تهران و شورای توسعه تجارت خارجی تایوان برای همکاری‌های بیشتر و نزدیک‌تر به امضا می‌رسد.

همچنین ببینید

سردرگمی فرش ایرانی درسایه قوانین گمرک ایران و اوفک آمریکا

برای فرش های ایرانی که با هدف فروش و صادرات به آمریکا می رود راه ...