خانه > اخبار > هیوندای خواستار جذب رضایت حداکثری مشتریان ایرانی است/ همکاری با شرکای تجاری قدیمی با همه توان ادامه خواهد یافت

هیوندای خواستار جذب رضایت حداکثری مشتریان ایرانی است/ همکاری با شرکای تجاری قدیمی با همه توان ادامه خواهد یافت

مدیرعامل کرمان موتور گفت: مسوولان هیوندای موتورز کره جنوبی در گام نخست به دنبال رضایت حداکثری مشتریان ایرانی و سپس تحکیم نظم حضور محصولات (تولید و عرضه صحیح) خود در بازار ایران هستند.

 
به نقل از  روز یکشنبه ایرنا از شرکت کرمان موتور، «سامان فیروزی» افزود: به دنبال موفقیت کرمان موتور در تولید و عرضه خودروهای هیوندای «آی۱۰» و «آی۲۰»، اواخر پارسال قرارداد تولید «هیوندای اکسنت» با طرف خارجی به امضا رسید و اکنون مسوولان هیوندای به دنبال حضور تاثیرگذارتری در بازار ایران هستند.
به گفته وی، پیشتر هیوندای موتورز کره جنوبی از عرضه و خدمات پس از فروش خودروهای خود در بازار ایران رضایت کاملی نداشته و همواره به دنبال یک رقابت قابل اطمینان در این عرصه برای جذب رضایت حداکثری مشتریان ایرانی بوده است.
فیروزی اظهارکرد: به دنبال انعقاد قرارداد هیوندای موتورز با کرمان موتور و تولید محصولات این خودروساز کره ای و تحویل به موقع آن به مشتریان ایرانی، حال علاوه بر برنامه گسترده تولید محصولات هیوندای در ایران، به زودی شاهد واردات و عرضه برخی از مدل های هیوندای (سانتافه، توسان، سوناتا و النترا) در شبکه فروش و خدمات پس از فروش کرمان موتور خواهیم بود.
مدیرعامل کرمان موتور همچنین با اشاره به دیگر شرکای این خودروساز کرمانی، خاطرنشان کرد: همکاری با شرکت های «لیفان» و «جی.ای.سی» نیز با قدرت ادامه خواهد یافت، زیرا فراموش نمی کنیم در زمان تحریم های ناجوانمردانه غرب علیه ایران، این شرکت های چینی بودند که میدان همکاری و تولید مشترک را خالی نکردند.
وی با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، تصریح کرد: پس از ماه مبارک رمضان «جک اس۳» از تولیدات مشترک کرمان موتور و جی.ای.سی موتورز چین را رونمایی و معرفی خواهیم کرد.
فیروزی ادامه داد: نیمه نخست امسال، خودرو فوق با دستکم ۳۰ درصد داخلی سازی قطعات و مجموعه های مورد استفاده به تولید انبوه خواهد رسید و به دنبال آن امسال «جک جی۴» که یک سدان متوسط است معرفی و به بازار داخلی عرضه خواهد شد.
وی در پایان از ایجاد دو پایگاه اینترنتی برای کرمان موتور خبر داد که در آدرس http://kermanmotor.ir فروش و خدمات پس از فروش محصولات هیوندای در ایران و در آدرس http://kermanmotorco.com موضوع فروش و خدمات پس از فروش خودروهای ۲برند لیفان و جی.ای.سی قرار دارد؛ این کار با هدف جلب رضایت حداکثری طرف های تجاری و مشتریان کرمان موتور پیاده سازی و اجرا شده است.
به گزارش ایرنا، اسفندماه سال گذشته قرارداد تولید خودروی النترا بین شرکت های خودروسازی کرمان موتور و هیوندای با حضور استاندار کرمان امضا شد.