خانه > اخبار > ۵ اتفاق داغ بازار وام خرید خودرو در ۲۰۱۶

۵ اتفاق داغ بازار وام خرید خودرو در ۲۰۱۶

عصر خودرو- هر چند قانون و قاعده مکتوب و الزام‌آوری برای این امر تدوین نشده، با این وجود مرسوم است که بیشتر نهادهای مدنی و مراکز فعال اداری ـ اعم از اقتصادی یا غیراقتصادی ـ در انتهای هر سال یا ابتدای سال بعد با مرور فعالیت‌ها و عملکردشان در طول سال تازه پایان‌یافته، گزارشی تفصیلی از عملکرد آن مجموعه و به‌عبارت دیگر، کارنامه کاری‌شان را تهیه و تدوین کرده و در ترازوی قضاوت ناظران و نقاط عطف و مهم‌ترین رویدادها و دستاوردهای‌شان را نیز به شکل برجسته‌تر زیر ذره‌بین قرار می‌دهند.

 

به گزاش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از صمت، اما به موازات این‌کار ـ به‌ویژه آنهایی که به برنامه‌ریزی و آینده‌نگری مقید و پای‌بند هستند ـ بعضی از همان مراکز و سازمان‌ها به چشم‌انداز پیش‌روی‌شان و سالی که باید طی کنند نیز توجه ویژه‌ای داشته و برای روزها و ماه‌هایی که در پیش دارند برنامه‌ریزی کرده یا تمهیدات لازم را برای رویدادها و مناسبت‌های ویژه پیش‌بینی و فراهم می‌کنند. این موضوع به شکلی جدی در بسیاری از ساختارهای نظام‌مند اقتصادی، تجاری و صنعتی رعایت می‌شود. عرصه صنعت خودروسازی نیز از این قاعده مستثنا نبوده و شاید بتوان گفت تمامی شرکت‌ها و نهادهای فعال در این حوزه علاوه بر تهیه و انتشار کارنامه عملکرد یکساله خود برنامه‌های سال جدید و رویدادهای مهم آن را هم مورد توجه قرار می‌دهند.

در سطح بین‌المللی البته با توجه به فراوانی فعالان در این عرصه مرور عملکرد سالی که پشت‌سر گذاشته شده برای تمام شرکت‌های خودروساز شاید امکان‌پذیر نباشد و در رابطه با ۲ موردی که اشاره شد، شاید گزارش‌های منتشر شده از سوی رسانه‌های خبری و خبرگزاری‌ها مناسب‌ترین راهکار دسترسی به این اطلاعات باشد، هر چند که هر رسانه‌ای نیز براساس نوع نگاه و گرایش‌های خاص و برخی فاکتورهای مدنظر خود نسبت به تهیه گزارش‌هایی از این دست اقدام می‌کنند. پایگاه خبری Auto News از جمله رسانه‌های اینترنتی تخصصی در حوزه بین‌المللی خودرو بوده و از اعتبار و جایگاه قابل‌قبولی در عرصه صنعت خودروسازی برخوردار است. این نشریه اینترنتی در آخرین روز از سال ۲۰۱۵ میلادی (روزهای پایانی هفته گذشته) در قالب یک گزارش خبری، ۵ اتفاق مهم سال ۲۰۱۶ میلادی در حوزه خودروی جهان را که از نگاه گردانندگان این رسانه از اهمیت بیشتری برخوردار است خلاصه‌وار با تیتر «۵ موضوع داغ و تماشایی در سال ۲۰۱۶م» به تصویر کشیده است که در ادامه می‌خوانید.

در این مطلب ۵ موضوع و سوژه داغ مربوط به Finance & Insurance) F&I) درحوزه خودرو (بخش‌های تامین مالی و بیمه صنعت خودرو) که در سال تازه از راه رسیده ۲۰۱۶م خبرساز خواهد شد را با هم مرور می‌کنیم.

همچنین ببینید

خروج خودرو پلاک موقت از کیش آزاد شد

از امروز خروج خودروی پلاک موقت با موتور ۲۵۰۰ سی سی و پایین تر از ...