خانه صنعت و معدن استان تهران
Send
خانه > اخبار > جزئیات مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن

جزئیات مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن

رئیس ستاد بزرگداشت روز صنعت و معدن اعلام کرد: مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن عصر روز شنبه ۱۹ تیر ماه برگزار می‌شود. محمدرضا فیاض، معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌ها افزود: همایش امسال در سه محور رقابت‌پذیری صنعتی، تعالی تولید و توسعه صادرات برگزار خواهد شد.

 

به نقل از دنیای اقتصاد: فیاض ادامه داد: در این مراسم نشست‌های تخصصی با عناوین: رونق تولید، ارتقای رقابت‌پذیری واحدهای تولیدی، افزایش صادرات و مدیریت هدفمند واردات و سرمایه‌گذاری برگزار می‌شود. وی گفت: در این روز واحدها، طرح‌ها و پیشکسوتان برتر بخش صنعت و معدن معرفی و از آنان تقدیر خواهد شد. رئیس ستاد بزرگداشت روز صنعت و معدن گفت: روش انتخاب منتخبان با همکاری تشکل‌های بخش خصوصی و دفاتر تخصصی در وزارت متبوع صورت گرفته است.

وی گفت: این همایش با حضور مقامات عالی‌رتبه کشوری برگزار و ضمن بررسی آخرین وضعیت صنعت و معدن کشور، راهبردهای این حوزه برای سال ۹۵ تبیین می‌شود. بر اساس این گزارش، دهم تیر ماه بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی روز صنعت و معدن نامیده شده است، اما به دلیل همزمانی این روز با ایام ماه رمضان، مراسم بزرگداشت آن در نوزدهم تیر برگزار می‌شود.

همچنین ببینید

مهلت یک ماهه انبارداران برای عضویت در سامانه حمل‌و‌نقل

مدیرکل دفتر امور خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر زمان مشخص ...