خانه > اخبار ویژه > ارائه خدمات بانکی بدون شعبه در آینده نزدیک

ارائه خدمات بانکی بدون شعبه در آینده نزدیک

شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی،همچون بسیاری از شرکت‌های داخلی و خارجی در جهت توسعه خدمات نوین بانکداری الکترونیک اقدام به حضوری گسترده و پر قدرت در نخستین نمایشگاه تخصصی آی‌تی‌ئی، کرده است.

خوارزمی در این نمایشگاه، به معرفی محصولات و خدمات نوین خود در حوزه بانکداری الکترونیک، آی‌تی پرداخته و با به نمایش گذاشتن جدیدترین محصولات خود گام تازه‌ای در دنیای دیجیتال برداشته و حرف جدیدی برای مشتریان خود دارد. همین موضوع بهانه‌ای شد برای گفت‌وگوی اختصاصی خبرنگار ما با ژان صیادی، قائم‌مقام و مشاور مدیرعامل شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی که در ادامه می‌خوانید:

ضرورت برگزاری نمایشگاه بین‌المللی در حوزه تراکنش و نمایشگاه‌هایی از این دست چیست؟
برای پاسخ به این پرسش ابتدا باید روشن شود که رسالت یک نمایشگاه بین‌المللی چیست و چه هدفی را دنبال می‌کند. به طور حتم اگر نمایشگاهی در یک کشور برگزاری شود، هدف آن به وجود آمدن همفکری و هم‌آزمایی است. به این ترتیب هر شرکتی که محصول جدید و یا نوآوری تازه‌ای داشته باشد، آن را در نمایشگاه عرضه و با این کار یک همفکری و هم‌آزمایی در آن سازمان یا مجموعه ایجاد می‌کند. به‌طور طبیعی از آنجا که کشور ما درحال تجربه اجرای بانکداری الکترونیک است، لازم است در این زمینه برخی اقدامات جدید درسطح کشور انجام شود تا تمامی فعالان حوزه نظام بانکی و… ، از این پیشرفت مطلع شوند، ضمن اینکه بسیاری از افراد که در این حوزه فعالیت می‌کنند در تلاشند تا بتوانند عملکرد و دستاورد کشورهای دیگر را نیز مورد مطالعه و ارزیابی قرار دهند و از تجربه آنها بهره ببرند. بنابراین چنین نمایشگاه‌هایی باعث آشنایی شرکت‌های مرتبط با یکدیگر در زمینه‌های نرم‌افزار و سخت‌افزار خواهد شد و به‌طور حتم این امر در شناخت فناوری‌های روز دنیا به آنها کمک خواهد کرد. البته باید توجه داشت که با توجه به حجم بالای برگزاری این‌گونه نمایشگاه‌ها، باید از تکرار پرهیز کرد و در شناسایی و دسته‌بندی مخاطبین این‌گونه نمایشگاه‌ها دقت لازم را به عمل آورد. همچنین باید مراقب بود که از هدررفت سرمایه‌های کشور جلوگیری شود که در این زمینه ضروری است برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی با اهداف دقیقی برگزار شود. نمایشگاه تراکنش هم اهداف زیادی را دنبال می‌کند که نوآوری و خلاقیت در طرح‌های جدید در حوزه بانکداری الکترونیک یکی از این اهداف است که باید به آن توجه ویژه داشت تا این هدف محقق شود.

همچنین ببینید

کاهش 11 میلیارد متر مکعبی برداشت از منابع زیرزمینی

قائم‌مقام وزیر نیرو از مسدود شدن بیش از ۹ هزار و ۵۰۰ حلقه چاه غیرمجاز ...