خانه > اخبار ویژه > ارتقای کیفیت؛ حق مردم، راهبرد ایران‌خودرو

ارتقای کیفیت؛ حق مردم، راهبرد ایران‌خودرو

گروه صنعتی ایران‌خودرو به عنوان یکی از مهم‌ترین خودروسازان کشور و منطقه در دهه پنجم فعالیت خود، ‌به نیکی دریافته که اهتمام به مفهوم کیفیت را باید در صدر برنامه‌ریزی‌های خود قرار دهد‌.

جهان صنعت: نگاهی به آینده و روند حرکت انسان در عصر معاصر، نشان می‌دهد کوشش‌ها و پویش‌های بشری موجب گذر از برخی مفاهیم و رسیدن و دریافت برخی دیگر شده است؛ به عبارت ساده‌‌تر بشر امروز در میانه بازار پرتلاطم ارایه محصولات و خدمات گونا‌گونی که برایش تدارک دیده می‌شود، با دامنه فراخی از انتخاب‌های متعدد مواجه بوده و این‌گونه است که نیرویی او را به سمت گزینش شاخص‌هایی برای انتخاب بهتر و مطلوب‌تر رهنمون می‌شود‌.

این رهنمونی به سمت شاخصه‌های جدید، مفاهیمی را که شاید کمتر مورد توجه بوده است، از سطوح دیگر خارج به مفاهیم پرکاربرد معاصر بدل می‌کند‌. شاید یکی از این مفاهیم در تلاقی با تنوع تولیدات و مصنوعات و انتخاب یکی از میان آن همه، مفهومی به‌ نام «کیفیت» باشد‌.

گروه صنعتی ایران‌خودرو به عنوان یکی از مهم‌ترین خودروسازان کشور و منطقه در دهه پنجم فعالیت خود، ‌به نیکی دریافته که اهتمام به مفهوم کیفیت را باید در صدر برنامه‌ریزی‌های خود قرار دهد‌.

این گروه صنعتی با درک دغدغه‌های مشتریان و به منظور گسترش و توسعه سهم بازار و همچنین ارتقای نشان خود در ذهن مخاطبان توجه به این مهم را در سرلوحه اقدامات موثر خود قرار داده و باورمند است که مشتری حق دارد از ما کیفیت، ‌خدمات و نوآوری بخواهد و برای تامین این خواسته‌های ایشان نیز با برنامه‌ای منسجم مصمم است‌.

در ارزیابی از روند تولید و ارائه خدمت به مشتریان، سطح فعلی کیفیت برخی محصولات این شرکت با سطح مورد انتظار مخاطبان، متفاوت است و این از نظر مدیریت ارشد راضی‌کننده نیست لذا برای عبور از این وضعیت برنامه‌ریزی کرده و تلاش پیگیری را در صدر اولویت‌های این گروه صنعتی برای ارتقای کیفیت محصولات و خدمات قرار داده‌ است‌.
استراتژی کیفیت
گروه صنعتی ایران‌خودرو با بهره‌مندی از تجارت گذشته خود و به کارگیری همکاران متخصص و آگاه کوشش‌های فراوانی را در این مسیر آغاز کرده و امیدوار است بتواند با بهره‌مندی از این سرمایه‌های ارزشمند، شکاف موجود که به روشنی در این عرصه تبیین ساخته‌، پر گرداند‌.

می‌دانیم که ایجاد توان آینده‌نگری، شناسایی محیط و برنامه‌ریزی اثربخش و کسب موفقیت پایدار در گرو تفکر و برنامه‌ریزی استراتژیک است‌. استراتژی‌های کیفیت براساس استراتژی‌های کلان شرکت و در جهت کسب و ارتقای حداکثری رضایت ذی نفعان تعیین و ابلاغ می‌شود‌.

همچنین ببینید

خودروسازان اجازه افزایش بیش از ۹.۶ درصد را ندارند

وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص قیمت برخی خودروهای داخلی گفت: افزایش بیش از ...